Male biele hrcky na penise

matus

plrosim pomoztemi s tima bielima malima pupacik na vajciech co mi snich virastaju chlpy a ece nemam cele ich chlpate ecelen zacinaju rastznich a nezmizne to ked narastu tie chlpy aprosim odpiste a ked budete odpisovat napiste matus:a td dakujem ak mi odpisete

matus

a zadni liek na to neekziszuje na tie biele male pupaciky co virastaju znich chlpy a neni to hormonalne neco ale bo tak enco

lenivec

pomaha na to aj olej z australskeho cajovnika vola sa to Australian Bodycare a je toho viac pripravkov ale cisty olej tejto znacky je asi okolo 300 korun treba si to tym potriet jedenkrat denne vmasirovat si to na tych miestach, ten olej zapacha trochu tak si to daj na noc. rano si penis umy mydlom a takto isto si to na den natri detskym olejom Aviril. to stoji nejaku 20cku. vzdy pred pouzitim jedneho alebo druheho oleja si penis poriadne umy mydlom. ten australsky olej je silny koncentrat tak keby sa ti z toho zacal penis supit tak ho na tyzden vynechaj a pouzivaj len aviril. su to len zlazy ktore vypadaju ako malicke hnisave pupaciky. zozaciatku sa ti mozno bude zdat ze sa zvecsili ale po par mesiacoch ich ani nebudes vidiet. sposobuje to aj hormon testosteron takze treba cvicit aby clovek vybijal zo seba prebytok energie.

lolo

..no doporučujem vyskúšať CANESTEN krém dostupný v každej lekárni (cca 100 sk), ak tie malé biele pupáčiky po 2-3 týždňoch liečby týmto krémom nezmiznú, treba sa poradiť s urológom... je možné že to vôbec nie je žiadna choroba, iba zväčšené žľazy...čo je uplne prirodzené.

april

..mohli by ste mi poradit?..mam nieco biele pod predkoskou, pripomina to brindzu,a na zaludi mierne vervene fliacky,povrch zaluda je drsnejsi ako keby som sa pred tym vyhodil..mam trvalu partnerku a plny sexualny zivot preto sa pytam o radu...dik