Male biele hrcky na penise

User_37597

viem ze by som sa nemala miesat do muzskych tem ale co tu rozoberate?ked ma zena problem ide ku gynekologovy...ked ma muz problem tak ma ist k urologovy.nema zmysel taketo veci riesit na forach ked vam vie presne povedat co to je len lekar...tak vela stastia u urologa..

...

Zdravim, mam taky problem na semenikoch mam pod kozou biele hrudky ked to podeberiem nechtamy tak to je ako biela gulicka...zasahuje to az do oblasti predkozky prosimvas viete mi poradit ?
Dakujem

andys

Hirsuties papillaris genitalis
Casto referovane ako perlove(perletove pupence na penise)( pearly penile papules alebo PPP)Je to klinicky stav(kondicia)muzskeho pohlavneho organu.Ma neskodne anatomicke variacie s nezhubnym potencialom,hoci sa moze mylit s bradavicami na zaklade nepresneho vysetrenia lekarom.Objavuju sa na pokozke vo viacerych vrstvach,vo farbe masa v okoli korunky alebo konci zaluda penisa.
Pozrite obrazok:

Mimoriadne(nezvycajne) poskodenie(porucha) moze viest az k tomu ze sa rozsiria na povrch zaluda penisa.NIE JE TO SEXUALENE PRENASANA CHOROBA!
Akokolvek su hrcky citlive,pre niektorych to moze byt az neprijemne.Rozne studia dokazuje ze pocet ludi ktorim tato zvysena citlivost prekaza je medzi 8%-48%.Samozrejme zalezi od oblasti(krajiny,regionu)a ci ma muz obriezku alebo nie!Toto poskodenie zvycajne nevykazuje ziadne symptomy a pretrvava pocas celeho zivota,hoci postupne sa stava menej viditelnym stupajucim vekom.
Toto je prelozene zo stranky-en.wikipedia.org
Ja to mam tiez,uz velmi dlho a nemal som s tym ziadne problemy.Ale rozmyslam navstivit urologa a porozpravat sa o moznom permanentnom odstraneni.

trial z

zdravim vas.Ja mam pravdepodobne problemy sbakteriou E-colli.Je tu nejaky muž čo mal s nou dočinenia a napisal mi ako sa prejavuje na penis.ja som bol už aj u urologa aj u kožnej a stale ako nič.Už som stratil doveru v nich takk,..Vrela vdaka

grafik-adobe

RUNY počuj nepytaj sa tu ale radšej chod k lekarovy ....... možeš mať diabetes , kvasinky ale to pochibujem.

runi

cawte, mam taky problem na penise sa mi urobili take cervene pupaky mam ich len na zaludi asi 20 su dost male ale pri masturbaci aj bolia aj na dotyk dost bolia... neviete co to moze byt?

no problem

ja mam tiež také naozaj malé bodky na penise a na obvode predkožky, nebolí to, nesvrbí to, nesmrdí to, nerozširuje sa to,,,mam to už od malička. Teraz som dorazil do kožnej, ktorej odpoveď znela....: to sú neškodné mazľavé žľazy, ich odstránenie je možné tekutým dusíkom, ale potom tam vznikajú jazvy a čiastočné znecitlivenie pri pohlavnom styku.