Male biele hrcky na penise

elinor

Rupert, páčia sda mi taký odvážny muži ako si ty!!Práve ťa "ohovárame" s kamoškami,že sa nám tvoj postoj páči!!! Veľa mužov má problém a obavy zájsť za urológom a pod. Radšej to držia a potom sú nanič!
Zbytočne stresujú seba aj nás!

Rupert

Dnes som bol presne s tymto problemom u lekara a upokojil ma, ze je to uplne normalne a ze dost chlapov to ma. Tie hrcky okolo zaluda, tak to su nejake neskodne papulky a potom este vyrazky (podobne akne, ked sa stlacia, tak z nich nieco vylezie) su tiez normalne a ma ich vela chlapov. Nerob si z toho starosti, ale ak si chces byt 100% isty, tak navstiv lekara, ten ta potom najskor posle na kozne, alebo k urologovi a budes mat klud.

xell

Ahojte.Prosil by o radu lebo neviem koho sa spitat.Na zaludi a vajecnikoch mam take pomenoval by to skor pluzgieriky s ktorich rastu chlpky.Nemam ziadny vytok uplne v poho len ked sa spotim tak len trosicku svrbia ale inac ani neviem ze to mam len ked na to pozrem.Ma to niekto,poradte mi,prosim.Co to je,bojim sa ze priatelka to zisti.prosim.

adika

moj prvý mal také na penise, niečo ako drobné výrastky, odjakživa to tam mal, ako také morské riasy,....he he normálka pokial to nie je sprevádzané svrbením a tak...

elemír

fu viem take nieco myslim mam aj ja ale neviem co to je a co s tým dalej.neboli nesvrbi proste nic len to tam je.ak ma niekto nieco co by ma z toho dostalo nech sa ozve dakujem...