Male biele hrcky na penise

chalan

Nazdar. Mam ten problem Hirsuties papillaris penis, presne ako na obrazku na www.sexus.cz. Ku urologovi nejdem, prosim poradte nejaku mast alebo nejaky liek, ktory je volne dostupny v lekarni (bez predpisu), ktory by tento problem odstranil. OK? Diky moc!

janka

Je mi to blbe,lebo som zena.Ale moj partner ma tiez taketo biele fliacky na penise a vajciach.Dost ma to desi!!!!!Myslite ze to moze mat nieco take co tu spominate?Napr.nejaka pohlavna choroba?Mohla by som to aj ja chytit?Prosim poradte mi,neviem si s tym rady!!!!!!!

tunonegro

to je blbost... a čo jej to može vadiť...Hirsuties papillaris penis- ja som zase otom čital že to zmizne normalne ako jebaky...

janie`s got a gun

tiez to mam a netrapilo ma to vobec, ale prednedavnom som v jednom ceskom casopise cital ,ze vraj to moze skodit partnerke a to ma trapi

pepo007

Poviem Vam ze ten problem som mal aj ja, islo o condilomy, ktore ziskate sexualnym stykom od partnerky.Cize sa jedna o virusovu chorobu.Chodte ku urologovi ten, vas posle na chvilku do nemocnice, kde vam to pekne vypalia.A vobec to neboli, mne to robili tak, ze ma uspali...nic som necitil a po prebudeni tiez nie. Je to len jednodnova zalezitost nic viac. takze sa toho nebojte.Urcite budete kludnejsi.
HANS verrumal nie je na take veci, lebo lepta. A to vobec nie uz v okoli zaluda, kde je pokozka dost citliva.Mam pocit ze to mas napisane aj v navode...nepouzivat v okoli pohlavnych organov.

asdf

chlapi aj ja to mám a sere ma to ak mi niekto viete pomôct tak mi to prosím povedzte čo sim na to mám dať lebo sa asi obesím.
diky