VRÁSKY v 20 ?

...

luska , aky typ pleti mas??inac okolo oci je najcitlvejsia plet.neodporucam ziadne kremy na vrasky, casto obsahuju latky co napinaju plet/nylon!!/a ked to prestanes pouzivat,budes prekvapena.skus si kupit neparfemovany kremik, bez konzervacnych latok, mastnejsi.ja pouzivam nivea-obycajnu, modru.kedysi nebola konzervovana, ale uz obsahuje konzervacne latky:-(.

nikuliiiiik

pre zuzkalinka:
vies ze aj mne to napadlo ze sa mi to moze tvorit z tych kadejakych pletovych vod? preto som zacala proti vyrazkam pouzivat na tvar med a moc, zdravo papat, vela zinku atd... a vyrazky su fuc! :)

zuzkalinka

baby, podla mna to mate zo vsetkych tych vodiciek co pouzivate na vyrazky ...make -up ak je kvalitny, by nemal vytvarat vrasky...
ja mam vrasky zo zyneritu, neviem ci ho poznate, je dolezite si plet kremovat, vela pit a co najmenej pouzivat drazdive vodicky s obsahom alkoholu

noonaa

az tak velmi na to vplyva make-up??? ja ho tiez kvoli zlej pleti pouzivam cca od 16stich.... teraz mam 21 a zatial nevidim velmi nic,len jednu vrasku pri ustach-od smiechu....musime vela pit....a asi zacat kupovat kremiky

lucia87

zalezi od toho, aky make up. Nesmies pozuivat taky, co vysusuje plet. Skus make up od Vichy, tie su vsetky kvalitne, drahe, ale urcite lacnejsie nez potom dake protivraskove kury. Inak vseobecne sa zacinaju vrasky robit okolo 20 rokov, aj ja mam par okolo oci, len ked mas suchu plet, vyrazia ti skor. Mastna plet je malo vrasakva aj v 30!

nikuliiiiik

ja mam 17 a tiez sa mi robia mimicke vrasky okolo oci... keby som mohla vratit cas a zacala pouzivat mejkap neskor. Moja kamoska ma 19 a ma vrasky akoby mala skoro 40, ale len okolo oci. Neviete co na to moze vplyvat okrem mejkapu?