VRÁSKY v 20 ?

anlabela

Tak ale vies kto? To len taky, co na niecom takom nebol a len bude mudrovat. Ani nevie, co to obnasa a prinasa :)

bronicka

... jezis to ja toto nechapem, ked niekto taketo male vylepsenia zacne oznacovat za neviem ake drasticke a invazivne... ked sa to spravi pekne, kvalitne, tak to nie je ani poznat podla mna...

chuanka

Radšej takýto ako podstúpiť nejaké drastické chirurgické zákroky. Však keď to niekto vie dobre a pekne spraviť, tak to vyzerá prirodzenie a nie ako keby práve stvoril ďalšiu barbie.

NatalkaBS

Anickadusicka je to fakt, ono nestačí si prečítať o tom pár riadkov. Tiež som si myslela, že to tak je, ale akože vôbec. Tí ľudia, čo s tým pracujú a robia takéto ošetrenia, zlepšenie, alebo to nazvime ako chceme, tak asi nie nadarmo to študujú niekoľko rokov.

agnessca

poradila by som kliniku spinn pozriet, tam robia taketo kadejake skraslovacie lekarske kozmeticke "zakroky". akoze aj ine oddelenia maju, ale tak o tom teraz nie je rec.

anickadusicka

Môže sa aj jedno aj druhé. Ono záleží kam bude aplikovať a aké sú tie vrásky. Preto sa robia tie úvodné konzultácie, kde sa to všetko s lekárom preberie. Asi nie je najvhodnejšie, aby sa klientka o tom rozhodovala úplne sama :)

zimcinka

uzivat kolagen nie je na skodu, hlavne od urciteho veku. ale podla mna ich je mnoho lepsich ako tento, na ktory si tu zjavne robite reklamu. pit vela vody, to je pravda, ale telo treba hydratovat nie len zvnutra ale aj zvonka.
chcem sa opytat, spominali sa tu aj esteticke zakroky kvoli tym vraskam. to sa dava kyselina ha alebo botox, ked sa riesia vrasky?

Barciii

za seba môžem vrelo doporučiť masirovať tvár, veľa hydratovať - ​​najlepšiu skúsenosť mám s ricínovým olejom.
A zaradiť do svojej dennej rutiny kolagén! Ten práve podporuje a obnovuje pružnosť pokožky, dokáže redukovať tvorbu vrások. Ja už dlho pouzivam od Vital proteins. A tiež piť veľa vody :)

ewinna

Tak máš to istejšie a rýchlejšie by som povedala. Lebo po tej aplikácii sa účinok prejaví rýchlejšie, ako keď máš niekoľko mesiacov niečo užívať alebo používať na pleť.