VRÁSKY v 20 ?

siruma

tiež si myslím. radšej by som to tiež takto riešila. je to istejšie ako užívať nejaké tabletky alebo prášky.

dragona

Veď to, že nástrahy sú proste na každom kroku :D A zase neviem si predstaviť bez úsmevu a bez smiechu len preto, aby som nemala vrásky. Ale radšej by som na odstránenie volila asi niečo, kde sa ten efekt objaví skôr ako po niekoľkých mesiacov užívania niečoho. Tam podľa mňa nie je ani istota, že to bude mať taký účinok, ako si napríklad ja od toho sľubujem.

slizik

A ono to nejak nebolí? Lebo čo som videl nejaké zábery, tak sa mi to videlo také kadejaké, že neviem, či dobrovoľne by som išiel na niečo také :D

NatalkaBS

Vidno to v podstate už na druhý deň, že je to zmena. Ale až potom o pár dní sa dostaví ten efekt na sto percent. Ja som bola vlani začiatkom roka a chcem ísť zase, keď tak teraz o tom čítam :D

zziara

bolestive to nie je, ale tak citit to budes. ako take jemne stipkanie. existuju ale rozne kremy a gely na znecitlivenie.

klaricia

nie je to ale bolestive? lebo tak okolo oci, ked sa vyplnaju tie vrasky, tak to je take no neviem, podla mna dost citlive miesto. ci sa to nejak znecitlivie? ja a ihly, to je panika najvacsia.

ewinna

Toto aj ja hovorím. Tiež už mám čo to za sebou, aj čo sa týka veku aj nejakých tých skrášlení. Ale zakaždým pozerám aj recenzie, ohlasy a najlepšie aj nejaké fotky tých skrášlení, na ktoré sa teoreticky chystám aj ja, nech mám aj nejakú reálnu predstavu.