VRÁSKY v 20 ?

jarica21

Ako sa hovorí, že nie je neskoro s niečím začať, tak podľa mňa ani skoro. Pokiaľ to vedia spraviť pekne, decentne, tak kľudne. Však potom aj lepší pocit má isto zo seba človek, keď sa sám sebe viacej páči.

luclucka

to nie je skoro zacat s takymto niecim? akoze ja viem, ze kozmetika zazraky nespravi, ale aj tak mi to take pride. ja si teraz pripadam, ze by som mohla s tym este pockat :D

Marion25

A čo tak skôr ako nejaká kozmetika niečo také ako vyhladenie vrások pomocou kyseliny hyaluronovej? Mňa takéto záležitosti nejak netrápia, ale kamarátka asi od 22 23 rokov chodí pravidelne.

SIsulienkA01

Skúsili ste užívanie kolagénu? Pri udržiavaní pevnej pleti je kľúčový. Skúste vital proteins. Ja mám po ňom lepšiu pleť aj vlasy

Kika40

Zial, v tomto robi vela aj genetika, ale treba pouzivat kvalitnu kozmetiku a vrasky sa budu tvorit pomalsie. To je zaklad peknej a mladistvej pleti.

DlVERGENCIA

sa pozri na svojich rodičov, či aj oni maju, asi máš "kohútie stopy" to je dedičné,.. moja mama vrásky nemá, po ocovi som zdedila kohutie stopy, ja to plánujem riešiť botoxom,..
používam len kremy proti vraskam zatial, na čele nemám, celkovo nemám rpboelm s pletou, len okolo očí tie vrásky,..
už som to riešila aj s kozmetičkou ohladne botoxu..

žiaden zázračný krém ti na to nepomože,.. len hydratovať,..
zaujíma ma či vobec používaš na to nejaký krém? alebo aspon kokosovy olej...?
zvyknem si davam večer ked ma napadne kokosovy+ricinovy na okolie očí...
použivala som Q10 niveu,.. teraz používam z Lidlu Q10- mám pocit ze po tom vidím vysledky... lebo už mi tie vrásky tak nevidieť, predtym mi ich bolo vidieť aj bežne, nie len pri smiechu...

no ako som písala, tu ti pomože iba botox...

bribar

ja si myslím že najväčšiu úlohu hrá GENETIKA,proste keď máš dobré gény,nemusíš použivať nič.
Ak nie tak počuvaj na RNG-on ti dobre radí