VRÁSKY v 20 ?

slizik

Nemám nič proti, keď sa ženy o seba starajú a kľudne aj keď absolvujú nejaké takéto "vylepšenia". Všetko s mierou, u mňa vedia prirodzená krása.

malanynka

to je vsetko pravda, ale ked uz tie vrasky su, a su vyrazne, tak uzivanie kolagenu ani nejake kremiky to nevyhladia. vtedy je najlepsie ist na aplikaciu kyseliny alebo botuxu. zalezi od toho, kde tie vrasky aj su, v akej casti tvare. ja som bola na botoxe v spinne, mala som strasne vyrazne dve vrasky na cele a medzi obocim. teraz to je uplna parada, spravi to vela s vzhladom a aj taky lepsi pocit z toho mam, ze vyzeram lepsie, tak sa tak aj citim.

SIsulienkA01

Dobrý deň, je to možno tým, že kolagén sa od 20tky pomaly prestáva robiť a ten spôsobuje vrásky. Ja si myslím, že u každého to je individuálne ale samozrejme skúste brať kolagén. Ja užívam Vital Proteins a som veľmi spokojná

annninka

ano, to je samozrejmost, ale uz ked vrasky mas, tak ti to spfko nepomoze vyhladit vrasky. na to treba uz nieco ine. a najistejsia je aplikacia kyseliny. o tom niet pochyb. u mna to je takto.

anlabela

A tam napriklad presne vidis, kto to prehnal a kto to ma urobene pekne a tak do prirodzena. To je podla mna v tomto dost dolezite.

HenaZ

v dnesnej dobe je to uz bezna vec, to uz tolko ludi chodi na taketo drobne skraslenia, ze by som ani nepovedala. a nie len zeny, ale aj muzi. vsak to aj v televizii vidno na tych tvarach.

Mona1

ano, ked si ju das aplikovat, tak vie vrasky pekne vyhladit. je to rychle riesenie a vydrzi to pomerne dlho. hlavne ten ucinok vidno hned, nie ako pri kozmetickych pripravkoch, pri ktorych nemas v podstate ani istotu, ci zaberu.