VRÁSKY v 20 ?

Tamarka_154

Kolagén je fajn, to nehovorím, že nie, sama ho užívam, ale že by to bolo za tých cieľom, aby som sa zbavila vrások, alebo aby som im predchádzala tak to nie. Na vrásky je isto lepšia kyseliny hyaluronová. V kozmetike okej, ale ak sa chce niekto zbaviť vrások, tak to potom si ju dať priamo aplikovať.

Masa55

tento nekupujem, mám svoju značku overenú, s ktorou som spokojná dlhodobo, výsledky vidím na nechtoch a vlasoch. kupujem ho na eshope www.orcacollagen.cz, pre členov majú super výhody, ktoré rada využívam.

Kata1234

Naj produkt som dostala od kámošky, už sa nemohla pozerať ako sa stále sťažujem - dostala som Orca Collagen, všetky moje problémy zmizli

dzulili

// tak to má človek aj taký iný pocit z toho, keď ide k profesionálovi, ako to tu bolo nazvané. taká väčšia istota, že to bude správne odvedené.

bronicka

... to je dobre rozhodnutie... ja som poskusala uz aj kadejaku kozmetiku, aj drahsiu, aj prirodnu aj proste vsetko mozne podla mna... ale co mi tak najlepsie pomohlo je to, ked som bola presne ako hovoris, ze aplikacii kyselinky... tiez som isla radsej na kliniku ako ku kozmeticke.. nic proti kozmetickam, pravidelne navstevujem taketo sluzby, ale za inym ucelom... toto som nechala v rukach odbornikov...

mardziosa

babule viete prípadne aj poradiť, že kam sa objednať na niečo takéto? radšej by som volila asi nejakú kliniku, ako to riešiť u kozmetičky.