Morbus Perthes (Pertesova choroba)

dana z po

Ahoj Kečupova! Ale, ako na ňradoch. Kým sa poriadne nevykričíš tak asi nič nedosiahneš.Všetky papiere som už odniesla na socialny odbor ale majú dvojmesačnú dobu na schválenie, to znamená, že na pracáku som sa mala vyventilovať už v septembri. Preto všetkým, ktorí sú nezamestnaní a majú takto postihnuté dieťa radím aby si išli vybavovať OPATROVANIE BLÍZSKEJ OSOBY HNEĎ PRI DIAGNOSTIKOVANÍ TEJTO CHOROBY.     Prajem všetkým pekný deň.

iva11

Ja mám syna/11/ ,ktorý má od 2004 perthes doteraz používal barle aj atlantu ,na 90% je zdravý ,želám všetkým mamičkám veľa trpezlivosti a detičkám skoré uzdravenie ,ak máte nejaké otázky rada zodpoviem esprit1111@azet.sk

tobias

Ahoj Danka. Aj my ideme na operáciu 29. apríla. Zatiaľ mu idú zoperovať ľavú nohu. Áno primár je veľmi milý človek vysvetlil nám to po lopate. To je dobre, že to máte za sebou. Držím palce v zotavovaní.

dana z po

Ahoj tobias!
Už ste boli v Žiline? Ako ste dopadli?
Syn je postihnutý síce len na ľavú stranu ale dnes sme sa vrátili z operácie. No neviem je to ešte príliš čerstvé. Ale s takým príjemným a ústretovým nemocničným personálom som sa ešte nestretla.

kecupova

Poprosím vás napíšte mi ake tam má procedúry a či mu tam robia kontrolné soná alebo rengeny a či sa mu to nejako zlepšuje. Diky

kecupova

Mila "mucko" môžete mi povedať kde je váš syn v kúpeľoch? Prepáčte nejako mi ušlo, koľko ma rokov? Nás čakajú kúpele v polovici marca a máme isť do Kovačovej!

mucko

Milá Danka,
môj syn je v kúpeľoch jedenásty mesiac. Znáša to ako kedy. Máva niekedy ťažké chvíľky. Ale chodím za ním každé dva týždne a telefonujeme denne. No, vydržíme. Ani nám nič iné neostáva.

tobias

Dobrý deň. Chcela by som poprosiť pani Ivetu ako je na tom so synom zhruba teraz po dvoch rokoch liečenia. Aj môj syn má postihnuté obidva kĺby a ľavý viac. Čítala som všetky vaše príspevky na fóre. Posledný máte z marca 2007 ako ste na tom teraz.Ozvite sa ak môžte. Prípadne aj na emailovú adresu kurekovae@centrum.sk. Ďakujem veľmi pekne.