Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

nika039

caute caute :) dnes to uz bolo lepsie, konecne v normalnom rezime..:)

R: ovsene vlocky so semienkami a susenymi slivkami
D: zeleninovo(uhorka,kapusta)-syrovy(balkansky syr) salat
O: opatance so psenom (prvy krat som to jedla a je to mňam!!:))
Ol: nic
V: zeleninovo (uhorka,kapusta,paprika,salat)-syrovo(balkansky syr) salat

+ par chrumiek a tyciniek
a pitny rezim: 2,5 l vody, 3 dcl mrkvovej stavy a jedna kava s mliekom

žužulík2875

Rozlietaná som bola celý deň, preto som papala len tri krát, ale lepšie, ako vôbec!!!
Raňajky: miska musli z vlastnej výroby (ovsenné vločky, brusinky, hrozienka, lúpané tekvicové semienka, vlašské oriešky) s lyžičkou lesnéo medíka (momentálne si ich zalievam aj troškou horúcej vody, chutia mi tak viac), pred raňajkami pijem vlažnú vodu s citrónikom, čaj z bylinky PALINA (mám problémy s plynatosťou)
Medzi R a D espresso s troškou mlieka,malý keksík ku kávičke, decko bieleho vínka (trebalo pokecať s kámoškou, tak sa šlo do mesta na kafé)
Desiata: pólka Probia nápoja zmiešaného s pomarančom
V dobe obeda som bola opäť na nákupoch, potom zase na decku suchého bieleho s kamarátom a domkov som sa vrátila až o pól 8 večer.
V mrazený špenát pripravený na dusenej cibuľke, cesnaku, mrkvy, na olivovom oleji, plátky bieleho tofu, asi tak 70g, pred jedlom opäť čajík z PALINY
Takže i keď to nebolo 5 jedál do dňa, aspoň som si držala pitný režim, vždy bola pri mne fľaška vody, i keď som bola mimo domova.
Samozrejme, že si uvedomujem, že to bolo málo jedla, no to ťažko, keď je človek takmer celý deň mimo. Snáď zajtra docielim 5 porcií!!!!
Dobrú noc...

žužulík2875

antiana
Ahoj! Ja sa ti tiež čudujem, že stále tie jabĺčka papáš. Nejdem ti nič do toho hovoriť, veď vieš, že ja na to žiadne právo ani nemám, no nedá sa ti ten jedálníček aspoň troška upraviť? Mňa osobne jablká nafukujú, hlavne tá šupka, preto ich radšej ani nejem. Sem tam si urobím jabĺčkové pyré so škoricou, keď už nič :D...Ako také mimčo.
Dúfam, že sa ti to podarí dať čoskoro do poriadku!

žužulík2875

LadyOpium
Ahoj. Smiem sa spýtať? Máš veľa alergií na jednotlivé potraviny asi, však? Viem, že trpíš tiež bulímiou, takže je možné, že to ti "ona" spôsobila? Či ako to je?

LadyOpium

ja zo zdravotnych dovodov nemozem si na nicom pochutnat -akoze cokolada a chipsy atd. len na tom co si uvarim aj to musim chodit do obchodu s lupov citat zlozenie ci tam nahodou nie je nieco co nemozem lebo mna moze zabit obycajny balicek chipsov...som zvedava ci sa da pri mojim tym vsetkym stravovacim obmedzeniam vobec drzat vaha...lebo nechcem mat zase 40kil

Fero M..

Maoam ja mam turbometabolizmus po mamke mozem jest co.chcem :-)

Nika039 ma jedalnicek ktorym sa mozete inspirovat. Do vsetkeho vsak treba zapojit aj pohyb.

K inemu
Vypit rano kavu na lacno, rozbehnut tak metabolizmus a potom len jest sladke jablka a nic viac je absurdne.
Prve dni si musela byt tottalne nervozna a taka strava vedie k jojo efektu a k totalnej vyzerpanosti a nespavosti, problemu s tlakom.

Takze ziadnw vodove a jablcne diety alw normal strava s rozumom a obmedzenim ako nika039

nika039

Fero M.. dik, aj ked ja som az taka spokojna neni :D hlavne ked vidim, co ludia tu pisu..mam pocit ze jem ako slon :D dnes:

R: graham. rozok so syrom
D: 25g brioska
O: 2 buchty (nebola som doma, musela som jest "v pohybe")
D: graham rozok so syrom
V1: 25g brioska + 1 bonbon (zo slusnosti :D)
V2: par arasidovych chrumiek a kapustovy salat

dnes same pecivo, netesi ma to moc..ale som cely den mimo domu a inak sa nedalo..zajtra to bude lespie, konecne normalny rezim:) majte sa zatial:)

Maoam

Fero M. daj sem tvoj jedalnicek :D, nech sa baby inspiruju

Antiana: citala som, ze chces ist na VS fyzioterapia, preco si to nevezmes ako motivaciu, na ten job potrebujes fasa dost svalovej sily, aj osobny trening a Co., vsak ta caka robota s pacientami, nechces zacat jest aj ine ako tie blbe jablka a slopat tu kavu s mliekom? vsak ti to musi ist krkom...po tych rokoch