Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

Katkaaa

Mkk: Nerozumiem tomu, naštudované to nemám, keď niečo viem tak to viem len preto,lebo som sa tým chcela len inšpirovať, a nerozumiem tomu, ako je to možné že to tak dlho chcem(zasa), to nieje normálne.. Ja potrebujem o tom hovoriť; ale nemám s kým.

Mkk

Katka myslim si že maš o ppp čo to naštudované tak určite dobre vieš že hej je to jeden z priznakov, začiatok

Katkaaa

Ahojte, chcem vedieť ako na tom som, je túžba po "Ane" príznak ppp či nie? tá túžba po kontrole a sebadisciplíne(ktorú teraz nemám) v každej oblasti je tak veľká... ale trvá tak dlho.. je to otras. Je to mimo mňa,alebo ako?

SunshineM

No dobre. Tak j ja sem pridám môj jedálniček (nie je bohvieaký)

Raňajky: Jablko
Doobeda som zjedla makovník.
Neobedovala som.. A teraz poobede som mala tvarohovník.
Na viac jedla som si nenašla čas a ani nemám chuť.

LadyOpium

dnes:

2parky, 2rozky

polievka gulasova, rozok, lekvarove satocky, dzus

rozok s maslom

miska jahod

pizza cela

dnes ma prepustili z liecenia vaha 58kil pri vyske 160cm...super, no nie?ja som spokojna:))

antiana

cez víkend sa stalo niečo strašné, vďaka čomu som si uvedomila, prečo vlastne mám PPP...a odvtedy jem ešte horšie
včera: 4 jablká+ trochu čerešní, káva
Dnes: zatiaľ 1 jablko a džús, ešte bude 4 jablká a káva

Proste mne to nejde a nejde zastaviť, hmotnosť sa rozbehla smerom dolu, schudla som ďalšie dve kilá, mám teraz rovných 40kg, ale už to na váhe preskakovalo aj na také číslo že 39.8 a mne sa to páčilo, kurevsky sa mi to páčilo!!! Len sa tu teraz prosím do mňa nenavážajte a nerýpte do mňa, toho mám dosť aj doma od rodiny...vďaka