Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

simculik

angela85:
neviem ci mám rýchli metabolizmis. Ale ak chceš schdnúť do leta 3 kilá, dáám ti radu, nijako sa neobmedzuj v jedení, len uber z každého, daj si miesto celej porcie polovicu. Ale to ti radím len kvoli tomu, že máš zdravotné problémy inak by som ti odporučila jesť ako predtým (dosť) len veľa veľa cvičiť :)!

angela85

simculik, ty mas mozno stastie, ze mas taky metabolizmus, ci geneticke predispozicie, ale ja potrebujem schudnut do leta 3 kila, i ked viem ze behomto schudnem, ale dost casto prechladnem, hlavne priedusky, a tie tri kila potrebujem pre ziskanie sebavedomia aby som sa obliekla do plaviek

simculik

baby, vy ste sprosté!! chalanov pritahujú krásne plné samičky, a nie vychrdnuté kosti...
ja jem viac ako dvaja chlapi dokopy, športujem a niesom tlsá, som pekne tvarovaná!!
a zabúdajte že to čo máte vy za celý dén, ja nemám ani na ranajky aj ráno mám viac!!
pokial máte ešte rozum!! sa spametajte a začnite normálne jesť, a nie ako 1ročné dieťa!!

angela85

necitam tuto temu od zaciatku, ale ake baby sem pisu, tie co chcu schudnut, alebo zacat jest normalne, ci zeny s bulimiou?
no ja chcem trochu zhodit, ale nebojim sa normalne jest, hlavne nie nejake chujoviny
takze
R: maslovy chleba, kava s mliekom
D: jablko a zeleny caj
O: cestoviny s kuracimi prsiami
Ol: neprazene a nesolene mandle asi 50g a zeleny caj
V:Maslovy chleba so sunkou
V2: tie papierove chlebiky s nizkotucnym acidkom

sbear

Pondelok:
R: biela ryza
D: orbitky modre 1 balik
O: kura + biela ryza
V: 2 varene jablka, 500g biely polotucny jogurt, 50g cokoladovych keksikov

Pitie: bylinkove caje, citronova stava s teplou vodou
Vitaminy: platok cerstveho zazvoru, bio-selen+zinok

silvus28

pribrala som cez víkend dve kilá, chcem to schudnúť späť, takže dnes:
veľa kávy s mliekom a sladidlom, tri jablká a biely jogurt s vločkami suš.ovocím a jeden grahamový rožok...

kika289

Ja sa za svoje včerajšie jedenie hanbím, zase som sa v noci prežrala a vygrcala to. Na mňa to totiž príde takmer vždy v rovnakom čase, asi o 23:00, niekedy vydržím, inokedy nie...

Včerajší jedálnik:
R: čaj, káva s mliekom, obe sladené sacharínom
D: Caro cereálny kávovinový nápoj
O: 1,5 polievkovej lyžice kapustových halušiek + 1 pol. lyžica ryže + miska uhorkového šalátu + trochu kečupu
OL: asi 2 pol. lyžice ryže, pomaranč, káva s mliekom sladená sacharínom
V1: pol šálky acidka, 2 pol. lyžice ryže, čaj
V2: 1 čajová lyžica ryže a slabá káva s mliekom
V noci: 1 zemiaková placka + 3 kopce ryže + pol panvice kapustových halušiek + kečup, potom 1 grcanie, potom niekoľko glgov acidka a čaj

silvus28

R.: tvarohová šatôčka, kakao
D: dve jablká a káva
Obed: špenát, vajce, žemľa
OL.: jablko, pomaranč, káva
1.V: jogurt s vločkami, žemľa, suš.slivky
2.V: kuk-kus 100g, s orechami a suš. slivkami, biely jogurt

Tak čo vy na to baby, zlepšila som sa?(len dúfam, že ma zajtra z tých sliviek nepreženie, lebo celý deň nebudem doma...:-)))

zuju

R: tvarova lupacka,
D: jablko
Obed- polievka s krupicovymi haluskami, riztoto s Tofu, dva rybie prsty
Ol: grahamovy rozok a pastekou, lovecka salama
V: krupicovy jogurt
V2: platkovy syr polyestreove chlebicky, dve uhorky zavaraniny dve redkovky,
samozrejme behom dna sladke a slane tycinky