Priateľ chce aby som schudla.

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla.
babulka

Ahojte.Poradte mi niekto.Bola som dlho sama a teraz po rokoch som si našla priateľa.Tie roky sa podpísali na môj vzhľad.Pribrala som.Prekáža mi to a robím preto všetko cvičím ,menej jem atď.Priateľ si to možno neuvedomuje,alebo to robí náročky stále sa do mňa naváža,že to bruško by malo ísť dole a kopa tuku.Ľubim ho a aj on mňa.Ale toto mi vadí.Ja sa predsa snažím a schudnúť zo dňa na deň sa nedá.Keď som mu povedala,že tým,že bude do mňa vrtať to rýchlejšie nepôjde tak sa len usmial.Viem,že mu na mne záleži a chce aby som aj ja mala dobrý pocit sama zo seba ,ale tie reči sú na nevydržanie.Čo mám urobiť?

liliputanka

Vies,v com robis najvacsiu chybu? Ze jes len raz denne...to je ten najhorsi postup pri chudnuti...tvoje telo je potom zmatene,preco neprijima potravu za cely den potavu a potrebnu davku energie,tak si zacne vytvarat tukove zasoby-hmm a tak priberas...a to,ze jes prave vecer...ked si potom lahnes spat a jedlo ani len nevychodis...

hlavne treba jest pravidelne,zdravo,pohybovat sa a prijimat dostatok tekutin-cistej vody-nie malinovky, +bylinkove caje na precistanie organizmu...za par mesiacov by to malo ok:-)

babulka

blanchete si super.To ma ešte nenapadlo ho postrašiť,že by som mohla mať aj viac.On je tiež super okrem tých naražok.Možno si to len veľmi berem.Zas mi to nehovorí každý deň,ale začalo sa to nenápadne nabalovať ako klbko.A trápilo ma to.

jolka

kolko vazis a merias?Pretoze vela muzov rozprava aj chudim zenam ze maju brucho atd.Chcem ti poradit ale toto je dost dolezity udaj i vela zien nema spravny pohlad na svoju vahu, tak to prosm udaj.

blanchete

tak ja teraz jedavam tiez po veceroch, co som predtym nerobila, ale ranajky a obed nevynechavam,chapem, ze v praci ti pri strese nechuti. no lepsie by sa zilo bez neho, potom by sa aj lahsie chudlo:) drzim prstiky, aby sa ti podarilo,nejako zvkladnut tuto situaciu, mam perfektneho chalana, kt. tiez do mna podrypuje, ale ked mu poviem, ze mozem mat aj viacej ako tych 60, tak je kludny, netrba si brat vsetko, co muzi hovoria k srdcu, mnoho krat to povedia len zo zartu a my sa potom kvoli tomu velmi trapime.

babulka

blanchete dik.Aj ja mám časovo náročnú prácu.A k dobru nieje ani to,že jem len raz za deň a to,len 1 jedlo a to večer,keď sa vrátim dom.Snažím sa zmeniť aj stravovacie návyky,ale popri práci je to dosť zložité.Zabudnem.Každé ráno si dám pár cvikou z kalanetiky,lebo večer po jedle to nemá zmysel.

blanchete

vayne nechudni kvoli nemu, ale kvoli sebe. vzyaduje to velku silu a pohodu a tu ti on neda, ked stale do teba rzpe, ked schudnes, tak si vzmzsli nieco ine, s cim bude rzpat, asi sa na neho vykasli, alebo ho len ignoruj, ka je to jedina chzbicka krasz, ktoru ma.

majka.sen

no neviem, si si ista, ze ta fakt lubi? ja zastavam nazor, ze ked ma niekto ineho rad, neprekaza mu jeho vzhlad...

blanchete

ahojky, velmi dobre ta chapem, poznam tie obdobia, ked je zena sama a uz je jej jedno ako vyzera, ked aj tak nema priatela, ja som tiez po jednom nevydarenom vztahu dost pribrala ( zo 60 na 72 kg pri vyske 165 cm),nevedela som svoje depresivne stavy riesit inak ako jedlom, ked som uz vsak nemohla na seba zohnat rifle, ktore by neboli strihovo ako pre moju mamu, tak som si sama pre seba povedala: tak uz dost, to ze nikoho nemas neznamena, ze nic zo sebou nebudes robit a v takom stave si aj tak nikoho nenajdes. zacala som to irsit postupnou zmenou stravovania, to odporucam aj tebe, postupne som uplne vynechala pecivo, na ranajky ti odporucam jest vlocky, ci uz s mliekom, ovocim, kludne aj s pudingom. na obed som jedavala rizoto s kuracim masom, zeleninou, cinskou kapustou alebo cestoviny, kludne si mozes dat aj tofu s ryzou, obcas palacinky. samozrejme je dobre jedavat polievky, hlavne take, ktore dostatocne zasytia. a poobede mi uz stacilo len ovocie, ale nikdy som si neodoprela aspon malu maskrtu- odporucam bebe dobre rano. samozrejme velmi dolezite je dodrzovat pitny rezim, ja kazde rano vypijem 2 hrnceky matoveho caju a poobede som si stale spravila liter zeleneho caju, ktory som postupne do vecera pila, samozrejme som to doplnala aj mineralkou. zacala som trosku sportovat, chodievat peso, cvicenie hoci len doma velmi pomoze( kalanetika),chodila som sa korculovat. tak som klesla v priebehu 9 mesiacov dokonca na 56 kil. teraz mam sice 60 kil, ale na to ma vplyv moja terajsia praca, v ktorej sa vobec nepohybujem a casovo je dost narocna. tak snad som ti svojimi radami aspon trosku pomohla, dufam, ze to vyjde, neber si jeho narazky k srdcu, moj terajsi priatel itez obcas zasranduje, kedy schudnem, ale ide o to, ze clovek musi mat na to cas a musi si uvedomit, ze nechudne kvoli priatelovi, ktory ta moze kedyjkolvek opustit, ale kvoli svojmu zdraviu. end:)