Bolesť bedrového kĺbu

bibiiiii

ahoj chcela by som sa spitat ako sa lieci zlomenina bedroveho klbu....ako je najlepsie lezat a ako vystierat nohu co mam rabit aby ot tak nebolelo ....dakujem....:)

misicka

Mam 20rokov a uz vyse roka ma bolia bedrove klby...lekar z rengenu zistil ze ich mam zle nasadene do jamky dal mi lieky na 3 mesiace(artenal)ale bolest neustupuje neviem ci nezaberaju alebo ci treba na to dlhsi cas...nevedeli by ste mi poradit nejake cviky alebo nieco ucinne proti ulave...nejake rady...dakujem

delphia

moja sestra podstuila vymenu obidvoch bedrovych klbov s rocnym odstupom ked mala 44 rokov. ma sa fajn a tiez beha ako srna.

hanuš.ka

Bibii. veľmi dobre sa čitaju tvoje slová. Aku máš náhradu? Titánovu al. obyčajnu.? Počula som,že tá titánova stoji okolo 100 000 korun. Mám absolvovať ešte nejaké testy, tuším na reumu. A možem vedieť veko tvoj? ja mám 45.

bibiiiii

Ja som mala tiez stupen III- IV operovali ma pred pol rokom.Je to uzasne,nic ma neboli a beham ako srnka.Tiez som predtym uzivala CONDOSULF,no to mi nejako nepomahalo,myslim si ze na taku diagnozu uz len operacia.Operovali ma 26.6.08 po mesiaci som soferovala a po mesiaci a pol som isla do roboty.No ale samozrejme mam vyhovujucu robotu pre moju diagnozu.Drzim palce k odhodlaniu operacie.

hanuš.ka

Dobrý den. Aj ja mám problém s klbami, koxartrozu III. stupna, ramenné vydraté II. stupna, okrem toho ma pobolievaju aj ostatné klby. Využila som condrosulf, nejaké tie injekcie a nič mi nepomáha. Tiež by som vás prosila ak niekto máte vymienaný klb, poradte ako a kedy ste sa rozhodli ohladom operácie, ako ste sa predtým liečili a pod. dakujem.

stephan

Mam 16 rokov a už asi rok ma bolia bedrove klby. Bol som aj na RTG ale tam mi vobec nic nezistili. Niekedy mam ako keby zaseknute tie klby a niekedy sa nemozem poriadne ani otacat. Bolia ma vacsinou ked je zle pocasie.Ked chodim tak ma to tiez boli ale pri chôdzi citim ako keby sa mi suchali kosti v klbe o seba.. Prosim poradte