Bolesť bedrového kĺbu

bodka

caute mam 37 a mala som tu smolu ze som spadla a zlomila som si bedrovy klb robili mi to v bojniciach je mi celkom fajn ale nespravim este ani krok nebola som este na lieceni mozno sa to zlepsi idem na kovacovu hovoria ze stymto budem na ciastocnom co myslite?operacia bola 20.4.2007 napiste poradte az ma niekto to iste ako ja pa pa

ida

Ahojte, noviem, či Vaše diskusné fórum ešte existuje. Ale aj ja mám problém s bedrovým kĺbom, vlastne môj manžel. Veľmi ho bolí a keď ide, tak padá do kolien. Pritom ho neviem prinútiť ísť lekárovi, aj keď sa mu "vyhrážam" vozíkom. Vraví mi, že mu nič nové nepovedia, iba že to je opotrebované primerane veku. Má 54. ďakujem za pomoc. Ida

Alternativa

Ahoj vsetci,
nepridam nic zaujimave ani poucne. Je tu ale koooopec vybornych rad a bola by skoda, keby celkom zapadli. Da sa z nich cerpat okrem klbovych problemov aj napr. pri reume.
A manzela ten klb celkom prestal boliet bez liekov :o).

igris

Alti,lilli som za :))), dufam ze sa stretneme na odkysleni alebo BMI :), kocky mam hroznu svalovku z powerjogy, ale je to super :)

Alternativa

Ahoj dievcata,
doma sa snazime dodrziavat zasady - niekedy lepsie a inokedy menej. Ale v zasade dodrziavame :o). Vraj aj klb manzela boli menej :o).
Lilli,
Ty si spravne oddychnuta, vitaj.
Mali by sme trochu 'vytiahnut' temu s odkyslenim. Ved aj v tejto teme su rady vyrazne o tom. Co Ty na to, Igriska? Pekny weekend

lilliana

Ahoj Alternatíva:)
Klobúk dolu ako to tu všetko usmerňuješ..Stojí ťa to určite veľké množstvo energie , no má to zmysel a veľký význam najmä v BA..
Všetkých srdečne zdravím a myslím na vás...
Pekné leto:)))

igris

ahoj Alternativa :), dlhsie som tu nebola, tak ma iba zaujima ako doma bojujete "s bolavym klbom" . No citam aj v inych temach, ze toho mas rozbojovaneho dost ;), drz sa aj ty a prijemny den :)))

pišta

Odkaz pre chorých s (kĺbovými) ochoreniami
Ak vám bolesť berie životný optimizmus, ak sa s obavou pozeráte do budúcna, ak záapl, deformity, imobilita a ostané nepriania osudu vás okrádajú o vieru na zlepšenie,

Nezúfajte!!!
Mám pre vás dobrú správu:

Nielenže môže byť lepšie.
Ešte dokonca môžete byť frajeri a frajerky, skrátka fit!
....
Pre viacerými rokmi som bol rok na PN a ešte potom za tým roky kadejaké Bolo to dosť, dosť, zlé..
... a potom prišiel Walker (prečítajte si ňom), príroda sa nejako poprihovárala...
.. a dnes hrávam ping-pong s o 20 rokov mladšími súpermi. V ostrom tempe aj 1-2hod.
Technicky sa im až tak často nevyrovnám, avšak dynamiku pohybu mám dnes takú, že ich normálne ubehám. Je to taká – švanda. :)
.
Stvoriteľ, príroda, naše telo, naši príbuzní..sú na našej strane.
Všetci sú pripravení odovzdať nám alebo pomôcť znovu nájsť zdravie.
Len my musíme o to stáť, a zabojovať. Skutočne o to stáť a skutočne o to zabojovať.
Zdravie a úsmev čakajú na nás.
Na všetkých : )))