Bolesť bedrového kĺbu

nanina

Ahoj,mám 39 a čaká ma operácia pravého bedrového kĺbu.Ľavý už mám osem rokov,bola to pre mňa obrovská úľava.Čakala som naň jeden rok.O bolesti a liekoch viem svoje,liečim sa od detstva.Mám posunutú panvu a to mi vytvára neznesiteľnú bolesť v chrbtici.Dúfam,že druhou operáciou sa to napraví.Bola som doma 7 mesiacov.No ten pocit bol úžasný.S pozdravom Nanina

ages

skúste si otvoriť finestslovakia.sk--Magnetoterapia Biomag mona.ak máte záujem o podrobnosti kludne ma kontaktujte

lukinka

Ivka1 ahoj povedali mi že, mám posunutý klb ale je vyvynutí a že v staršom veku budem mať bolesti aj pri chôdzi ale bolesti mám už teraz a mám 28 r. a čo bude o pár rokou to sa potom nebudem môcť ani pohnúť? a tabletky na prírodnej báze beriem.

lukinka

prosím vás kto mi poradí mám bolesti bedrových klbov už dlhé roky ale tie bolesti sa stupňujú prechádza mi to do celej nohy až do krížov ledva aj chodím ked stupím na nohu hrozne to bolí,bola som už aj na ortopédii povedali mi že mám prit coxa valga obojstrané beriem tabletky lormed, piascledine nepomáha

RNG

Lekari by sa mali postarat o to, aby ludi dostatocne skoro upozornili, ze potrebuju regenerovat svoje klby a nie len potlacat bolest NSAID liekmi, ktore nakoniec zrychluju rozpad klbovej hmoty.

mariol

ahoj ja som užívala condrosulf ráno a večer po 2 tablety 2 týždne a potom po 1 tablete 3 mesiace a pomohlo uz nemám žiadne bolesti asi 2 roky

Ivka 1

Lukinka zalezi od toho, v akom stave su chrupavky na klboch. Ak este nie su moc vydrate, da sa pomoct prirodnymi doplnkami vyzivy/chondroitin,chondrosulfaty a MSM/a kyselina hyaluronova ako lubrukant,ktory zabranuje odieraniu chrupaviek o seba.

Ak su vsak chrupavky odrete az do kosti,
pomoze uz len operacia.

lukinka

mam taký problém že ma bolia bedrové klby prechádza mi to do kolena a cítim sa keby som mala činky v nohe čo mam robyt a je aj nutná operácia pomôžte mi niekto