Bolesť bedrového kĺbu

bibuška

pátram po akejkoľvek rade na bolestivý kĺb a narazila som na vašu stránku. môj manžel má problém s kĺbom už niekoľko rokov. návštevu lekára odkladal a trpel ako \"statočný chlap\". len nedávno navštívil ortopéda, bol na rontgen a aj keď nie som lekárkou, vidím pri chrbtici na pravej strane fľak o veľkosti slivky. zo snímkom má ísť zajtra, ale neviem len tak čakať, preto vás prosím čo to asi môže byť. začala som si nahovárať, že to súvisí zo zranením spred 18 rokov - vtedy spadol a veľmi sa udrel. nohu až chrbát mal doslova čiernu. ani neviem, či bol vtedy na rontgene. ďakujem za informácie a rady.

bibuška

pátram po akejkoľvek rade na bolestivý kĺb a narazila som na vašu stránku. môj manžel má problém s kĺbom už niekoľko rokov. návštevu lekára odkladal a trpel ako "statočný chlap". len nedávno navštívil ortopéda, bol na rontgen a aj keď nie som lekárkou, vidím pri chrbtici na pravej strane fľak o veľkosti slivky. zo snímkom má ísť zajtra, ale neviem len tak čakať, preto vás prosím čo to asi môže byť. začala som si nahovárať, že to súvisí zo zranením spred 18 rokov - vtedy spadol a veľmi sa udrel. nohu až chrbát mal doslova čiernu. ani neviem, či bol vtedy na rontgene. ďakujem za informácie a rady.

kuku7890

zdravim..nedavno som si uvedomila, ze mi pri chodzi akoby pukaju bedrove klby, nieje to pocut ani citit(vacsinou), iba ked som si k nim prilozila ruky, citila som nieco take co by asi robit nemali...minule som ale musela dokonca krivat ako som isla domov, lebo som to az citila na pravej nohe, stalo sa to iba raz ale bolo to dost neprijemne. chcem sa spytat ci je to teda problem a mam zajst k doktorke, ci ma s tym niekto skusenosti. velmi mi pomozete, za odpovede vopred dakujem:)

eliiiiii

jirina,mne voperovali umely klb pred rokom.Cakala som 1.5 roka.Mam sa dobre.Drzim palce aby to mame co najrychlejsie ubehlo,potom nebude mat bolesti.

jirina

Dobry den, moja mama ma 65 rokov a problemy s bedrovym klbom co sa dost vyrazne zmenilo ku krutym bolestiam asi v priebehu pol roka dozadu. Po roznych vysetreniach a hospitalizacii, kde sa nic nezmenilo,sa to dost dlho vlecie vzhladom ku ukrutnym bolestiam a pomalej nemobilite, pricom jej teraz na poslednom vysetreni v Saci oznamili ze klb je uz odumrety a treba ho vymenit, len ma zaraza cakacia doba ktora je aj niekolko mesiacov, kym sa dostane na rad na operaciu, co je samozrejme v takych bolestiach riadne utrpenie. Je mozne ze to takto dlho trva kym si niekoho vsimnu? Dakujem za odpoved alebo za nazory

jancii11

zdravím Všetkých chorých aj zdravých.pozorne som si prečítal celé fórum ale ajtak by som potreboval radu..mam 21 rokov a aktívne hrávam futbal..asi od 16tich rokov mám problémy s bedrovým kĺbom.najskôr ľavý a potom už aj pravý.bol som u ortopéda a on mi predpísal condrosulf, no ja som tie lieky nebral podla návodu a neskôr som prestal úplne..momentálne ma bolesť dosť trápi a pri zmene počasia mám problém aj postaviť sa z postele..čo mám robiť?:(..pomôžu lieky ako Arthrostop a pod..???