Piercing v jazyku

semtex14

ja mam piersing uz mesiac a styri dni som nemohla jest ale potom som jedla co som chcela. A najlepsie je na tom ze som nebola napuchnuta. Maly jazyk nenapuchne ale vycsi jazyk napuchne kamaratke napuchol lebo ma vacsi jazyk nez ja.A rozmyslam este nad jednym piersingom. chcem mat dve.

pettka

no ja mam mesiac piercing v jazyku a je to super....prepich skoro vobec neboli a jest som nemohla tak 3 dni:)odporucam:)

jacquelin

a henriet: hej, dezinfikuj si to! ak to mas nowe, tak je to normalka ze boli..ak to mas us dlhsie zajdi do studia a porad sa tam!!

jacquelin

jednoznacne kasowite jedla podla moznosti...cize vselijake kase, kde nastava zase problem, ze vacsina z nich je mliecnych. no ja jedavala postruhanu mrkvu, jablko a tak..a potom na taky treti den uz pagaciky, lievance, makke masko..jednoducho makke veci aby sa nenamahala moc rana..
a tie jodurty jednoznacne vyrad!!

jacquelin

no to sa vymiena podla toho ako ti to rychlo odpuchne- cize niekomu o den niekomu za 2 tyzdne a mliecne vyrobky by si nemal jest..ale nic take strasne sa nestane okrem toho ze sa ti to bude znacne pomalsie hojit. z mojej osobnej skusenosti radim radsej pockat s mliecnym vecami...ja ix nejedla a zahojilo vcelku ryxlo...

radececek

po kolkych dnoch sa vymiena ten mensi piercing ? a mozu sa jest mliecne vyrobky lebo som cital ze by sa nemali. ako su jogurty. dakujem za odpoved

jacquelin

po troch dnoch nemozes mat na tom vodny kamen. ja ho mam tak rok a este som ho tam nemala tak newem co to je.. no a ty sama musis wediet ako je na tom twoj jazyk..ja osobne som mliecne vyrobky okrem tvrdeho syra nejedla wobec, kym sa mi o uplne nedoliecilo. a ine, take tvrdsie jedla som zacala jest taky 3 den, ale nie, nejaky tvrdy steak al co, ale pagaciky, kacacie masko a tak ale naozaj sa to kazdemu inak hoji tak jedz to, na co sa citis!