Piercing v jazyku

sesi3

takze piercing v jazyku fakt tak vazne poskodzuje zuby alebo to je iba individualne lebo aj ho velmi chcem ale tak ked si tym mat pokazit chrup radsej nie

livka

hmm,ahojte.Moj kamos ma peercing asi rok a tiez mu to zo zaciatku kazala cistit po kazdom jedle so sodou bikarbonou,po 2 tyzdnoch s tym prestal a v pohodicke,nic sa mu nezapalilo ani ziadny vodny kamen sa mu neurobil.Dnes uz ma iny pircing tam,taky farebny.

vitality

Piercing si do jazyku nedávajte, mala som ho 4 roky, skoro 5. Uplne sa mi pokazila zubná sklovina a do zubov som na ich záchranu vrazila vyše 20 tisíc.....a to isté má aj moja sestra.....

zuzulkka

JA MAM piercing v jazyku uz dva roky. Prepichnutie vobec neboli, ale potom to boli. Ja som teda poriadne jest nemohla a bolelo ma to dost, ale da sa to vydrzat...
A ked mi to opuchlo, striekala som si na jazyk jox. Aj po kazdej cige som si z jednej, aj z druhej strany striekla jox. POMOHLO MI TO:::, a tiez je dobry HERBADENT...

simona krasnanova

pred troma dnami som si davala piercing do jazyka a zteraz sa mi to zapalilo co s tym mam robit a co si mam na to dat

exo_sexo

Piercing v jazyku ? Mam ho tri dni prave a myslim si ze to skvalitni kazdeho sexualny zivot az sa to zahoji a hlavne - bolest je docasna ale hrdost vecna - takze odporucam.Vybrat sa da hocikedy takze no worries.Uz sa tesim ako ho vyskusam na priatelke ...

rebecca

ja si chcem dat piercing do jazyka tiez a velmi,ale vraj to velmi nico zubnu sklovinu ...????? aaa,chcela by som sa spytat,ci to,kam presne mi to daju je urcene,lebo videla som to ludom,co maju jazyk prepichnuty hned na zaciatku,alebo az v strede...

lalu

podla mna je to super vec.. vsetci co to maju, si to chvalia a ty co nemaju ani paru o tom, tak strasne nadavaju..ja mam dost kratky jazyk, ale idem si to dat.. skoda, ze to musim mat tajne
!!! otazockaa.. a ked si idem prepichnut jazyk, musim mat uz do predu kupeny nejake mensi piercing?? alebo to nesuri,.. a pls.. mozem si ho potom vymenit sama?? diiik

alficek

no je to z chirurgickej ocele to mam od tej co mi to robila. robieva sa mi tam ale nie vela. dakujem za ten ocot.