Piercing v jazyku

ywona

piercing nekazi zubnu sklovinu ani nic podobne mam ho uz 2 roky a zubarka ma chali ze mam pekne zuby ak ma aj calan piercing nic sa nestane len to bude zaujimave pre oboch

plamienok73

ahojte ja by som sa chcela vzne poinformovat o piercingu ja yb som si chcela dat a,le hrozne sa bojim a este ekd to nici skolovinu tak etse viac...a este chcem vediet ci je dobra ta cinka z umelej hmoty

pattryck

caute vsetci..ja mam piercing v jazyku a nemam s tym ziadny problem..a holka si pochvaluje to to vzrusujuce :-))

wyky12

takze piercing nici sklovinu???paneboze...no a este by som sa cela opytat ci treba, pri piercingu v jazyku drzat nejaku extra dietu????dakuujeeeem.pls piste na e-mail..lebo to tu velmi nenavstevujeeem..diiky ;)))

lavazza021

Awojky ludia vcera (19.1.2007) som si dala robit piercing do jazyku a chcela by som vediet ze co by som take mohla jest lebo vjem ze mliecne vyrobky vobec ne...fnuk poradte !!!

5imina

...no pokial maju len obyc. cinku tak je to vylucene...ale ak by mali dajaky ozdobny ako sa dava do pupka tak je to mozne...ale inak nemam problem...len ak si to das spravit kup si tabletky IMUDON su na zapal v ustnej dutine a perfektne sa mi to zahojilo za 2-3 dni :D

habakahami

ajojte jy by som sa chcela spytat kolko stoji piercing v studiu tattoo-piercing.... alebo kolko to stoji hocikde.. ale sovsetkym aj stim sprayom a tak ..please piste mi maily... paa lebo sem nechodim..paa