Piercing v jazyku

Natally187

Čaute :) Piersing mám dnes už druhý deň samotný prepich nebolel vôbec až potom neskor o taku hodinu mi začal napuchať jazyk a ledva som s ním hýbala ... Čo sa týka jedenia tak som jedla len výživu a polievku ale dá sa zjesŤ aj niečo normálne len to dosť dlho trvá :P ...

Wefka

Ahojte..pred troma dňami som si dala pierc do jazyka a od prepichu si necítim špičku jazyka..ani chuť.ale len na špičke.neviem čo mi zasiahla ,ale ma to hnevá.nebolí ma to celé je to v poriadku opuch taký normálny,až na tú stŕpnutú špičku jazyka.prosím poraďte mi niekto,či sa to napraví keď sa to zahojí alebo čo s tým..mam ešte dva piercingy a ani pri jednom som nemala žiadne komplikácie.prosím poraďte mi lebo neviem o tom žiadne info nikde nájsť.Ďakujem

juryjury

ja má pirs v jazyku 4. deň a zatial pohoda, mám to napuchnuté ale len trochu, pirserka mi tam dala dlhú tyčku kvôli opuchu, ale taku dlhú ani netreba. šušlem kvôli tej dlhej tyčke, lebo mi zavadzá hore aj dole. Naučil som ja jesť akurát tak chleba s maslom, stačí aby som nebol hladný, stačí len preškať to hojenie, výsledok určite stojí za to :D

LuciiiK

ahojte...hrozne sa mi paci piercing do jazyka lenze rodiacia mi to nechcu dovolit..mam zatial 14 ale chcem si ho dat az po 15 alebo na 16 ked uz nebudem mat strojcek.pocula som ze umele gulocki nekazia zuby je to pravda?

LuciiiK

ahojte...hrozne sa mi paci piercing do jazyka lenze rodiacia mi to nechcu dovolit..mam zatial 14 ale chcem si ho dat az po 15 alebo na 16 ked uz nebudem mat strojcek.pocula som ze umele gulocki nekazia zuby je to pravda?

User_37597

ja som si to mala striekat joxom...to je do hrdla taka sracka jodova ale sakramensky mi to pomohlo..uz za tyzden som si menila piercing 19mm na 16 a o dva dni na to na 12

sajmon

cafte, prawe som si bola dat piercing do jazyka,chcem sa spytat, ze ked nemam ustnu voda,je vhodne vyplachovat si usta so slanou vodou???alebo ako?
dakujem

Mima16

Dakujem .... Už je to pohode dokonca odpúcha a už ma ani tak nebolí dnes som jedla melon trvalo to dlhšie pretože som si myslela že ho zhltnem ten pierc.. ale pohoda dostavam sa do toho a dakujem :)

už sa s ním nehrám a je všetko v poriadku..

pre mimu

ahoj mima,urcite sa snim nehraj mas to predsa len cerstve!!
poriadne si vyplachuj ustnou vodou usta
mne sa piercing v jazyku najskor zahojila dierka trvalo to tyzden ,aj ked je pravda ja som tam sla rano hladna ako vlk a ked som dosla domov som zjedla riadnu bagetu ehm trvalo to skoro hodinu kym som ju zjedla ak nie viac a hned som vsetko jedla aj ked mi odporucali jest pudingy polievky a taku tekutu stravu co nemusim zut ,ale pohodka :)
kazdy sme iny kazdeho telo reaguje inak
mne odpuchol po tyzdni ,mala som ho v ustach viac nez 4 roky minule som ho vybrala :)

a inak znamy mi vravel ma tetovacie studio robi piercingy okrem jazyka ,kvoli tomu ze je tam riziko toho ze jazyk moze spuchnut nie v ustach ale moze spuchnut aj v krku a vtedy je riziko udusenia preto on jazyk neprepichuje