Piercing v jazyku

aša

pokiaľ ho máš z chirurgickej ocele tak by sa ti to nemalo stať radšej si ho vymeň za kvalitnejší aby sa ti nedostala do tela nejaká infekcia

memo

mal som pierc 8 hodin v jazyku. prepich nebolel ale trubka mi to na figu prepichala a ja som stale krvacal.. :( nemohli to zastavit ani na pohotovosti a tak musel ist von :( do teraz ma to kur...ky sereeeeeeeeeee

jacquelin

drusila-no to je velmi individuálne- niektorí hovoria, že po roku nosenia p.majú strašne zničené zuby, niekto tomá 8 rokov a má krásne zuby. takže asi tak by som to povedala. a keď máš veľké obavy, môžeš si vymeniť titán za umelú hmotu...

drusila

ludia, ja som pocula, ze piercing v jazyku brutalne nici zubnu sklovinu, je na tom nieco pravda?? lebo ak by sa mi mali dobit cele zuby z toho to nepotrebujem..

zuzkaaaaaaa

ahoj ja mam piercing v jazyku.. prepichnutie vobec neboli, a ten kto tvrdi opak, nevie ocom toči, alebo mal nejakeho masiara co mu to robil..
opuchnute to je ale aj tak som normalne jedla pica a aj rozpravala doma mi na to nikto neprisiel, az ked som im to povedala ale to u bolo po opuchu.. ani nepocuvaj tie historky, ze ti ochrnie jazyk alebo nebudes citit chut,,lebo chutove pokariky su len na kraji jazyka a nie vo vnutri.. je to blbost.. aj mna seci strasili a nakoniec som kukala na nic jak na j...tich..ze co mi to davali..