Piercing v jazyku

moninka

prosim vas dala som si piercing do jazyka a uz tam mam na spolu vodny kamen ale nemozemsi to vytahovat lebo to mam 3dni. comam robit? a este co take mozem jest lebo som citala ez sanemaju mliecne vyrobky dakujem. po kolkych dnoch mozem jeest asi normalne jedla

jacquelin

no, to sa aj mne obcas stava tak raz za 3 mesiace priblizne a po dni, maximalne 2 (ale to sa mi este ani nestalo) to prejde..ale tiez newiem ci je to akoze zle alebo nie..ale vtedy si to zvyknem cele vybrat, piercing a aj prepichnutie dokladne vucistit a vydezinfikovat..

mikina

ahoj.mam piercing v jazyku uz 5 mesiacov,nemala som ziadne komplikacie,ale asi tyzden je to dost bolestive,najma zo spodnej strany jazyka a aj jazyk mam dost citlivy,napr. na teple napoje,jedlo...mozu sa komplikacie objavit aj po takom dlhom case,ked je to uz vsetko zahojene?dakujem za odpoved

jacquelin

no, s tym ti nepomozem, pretoze moja matka si to zatial za rok nevsimla-neviem ci je slepa ci co?? ale jednu radu ti predsa len dam- daj si to vtedy, ked fotrovci budu celu wikend prec a daj si to v piatok potom..budes strasne suslat ale neuweritelne!! a inac, ja nepouzivala kox, ale inz pripravok presne urceny na piercing- drahsi, ale lepsi a perfektne chutii.. :)

:) feki

zdraviim teraz si idem dat piercing ale nikto sa to nesmie doma dozvediet :D...takzee co mam pre to robit? da sa to vobec aby to nevideli? dikes

jacquelin

no prepichovanie vobec nebolelo..bolo to citit, ale urcite nie bolest..hnisat hnisalo ae to je normalka..mne konkretne sa to hojilo 4 dni, ale kamaratovi den a kamaratke tyzden..iindividualne ae hlavne sa skus jest to co mozes..najma kase a ziadne mlieko ae to ti tam powedia. ak fajcis, skus sa premoct a vidrz dva dni bez cigy aspon uryxli to hojenie. ta holka co mi to robila na to kaslala a jej sa to hojilo vise 3 tyzdnov, ja som jedla co mala a nefajcila 3 dni a na 4 den uplna pohodicka..neboj sa toho!!

danielka

ahojte prosim vas mam na vas otazku na tych ktory maju piercing v jazyku. ja by som si ho chcela dat len sa bojim ze mi to zacne hnisat alebo nieco podobne. moze sa to stat? a bolelo to pri prepichovani? a ako dlho as to hoji? prosim piste na mail

leila13

Piercing v jazyku je veľmi karcinogénny - spôsobuje rakovinu. Nastáva tam permanentné dráždenie a ogranizmus začne proti tomuto cudziemu prvku bojovať a môže nastať zvrhnutie.