Piercing v jazyku

crazynka:)

Kamoska ma piercing a aj jej chalan a nehovorili, ze by sa nieco zaseklo:) Vraj je to super pri bozkavani:)Len ked si to vyberie na den tak hned sa zacne ta dierka zrastat....

ZyxerkA

a ešte niečo- záleží aj na tom, ako rýchlo, a či vôbec tvoje telo prijme tento predmet.. malá rada- väčšinou sa používa chirurgická ocel, ale odporúčam titánový piercing- je antialergický, ľahký, dobre sa hojí... síce je trochu drahší, ale oplatí sa. a upozornenie- NIKDY? ALE NIKDY si nedávaj ako piercing lacnú bižutériu!!

ZyxerkA

ahoj, piercing v jazyku nie je nebezpečný, pokiaľ ti ho spraví osoba ktorá ma na to licenciu, so sterilizovanými nástrojmi s príslušnými ygienickými opatrieniami, a keď sa oň budeš správne starať.. nebezpečenstvo ti rozí, pokiaľ si to budeš robiť sama, alebo nejaká kamarátka. v prípade, keby si si ho prepichla moc vzadu, odpadne ti jazyk =;) po čase to dosť začne niči sklovinu, takže najprv mysli, potom si dávaj.. keď sa o to budeš správne starať (v salone ti povedia čím sito máš deinfikovať), nehrozí ti nič, a za týždenň ho máš ahojený. dávaj si ale poor pri jedení, aby sa ti neodkrtila gulicka a neprehltla si hju =;) takže si o pravidelne dokrúcaj, a dezinfikuj si ho, aby nesmrdel (ukladá sa naň jedlo, povlak, nikotin ak fajčíš). pri bokávani sa ti nezachytí, neboj nič =;) a pri oráli to majú chlapi veľmi radi, len to treba vedieť, aby si im neublížila.. prajem veľa zdaru, keby si niečo chcela vedieť, napíš mi na e-mail.. pa =;)

maix

ahojte:)v prvom rade sa treba zverit do ruk odbornika a tym myslim piercingove studio.nie doktori,a niekto len tak doma.sama mam piercing v jazyku,ktory som si dala spravit v tattoo studiu MEFISTO v TT.personal na profesionalnej urovni.som spokojna..

peto BA

jazyk je velmi citlivy. Spodnu cast piercingu mas pri podjazykovych zlazach, co nieje naj, sklovina zubov je sice velmi tvrda, ale.... Na jazyku mas receptory chuti. Aj ja som si to chcel kedysi dat, ale som si to velmi rychlo rozmyslel. A este mat kov stale v ustach.

slimačik

Ahojte.. mam otázku,môže to mat aj nejaké vážnejšie vplyvy na moje zdravie.. lebo som počula, že ked si dáš prepychnút jazyk, vlastne tým zabiješ jeden orgán v tele.. dik
:))