Piercing v jazyku

lesslie

mimi252> ja som bola na obchodnej v bodegas...robila mi to taka zlata babenka, za prepich, dlhu tycku, ktoru vratim a za trvalu tycku som platila 40 eur...

slniecko21

ahojte:D, taaak ja mam piercing v jazyku už skoro mesiac:) a je to perfektny pocit:)aa aj sa s tym dobre bozkava:D teraz ho už mam kratši a mam aj umele gulicky:)...aaa moj oco o tom vobec nevie a mamka to vzala v pohode:) takže odporučam si dať :)..keby niečo tak napište na pokec...nick je Andie5525...
taak sa držte:)

eLuCei

fot janci-dk :

hmm..toe dost blbe..moze sa ti s tym nieco stat...pretoze to mas mat opacne,z dola vpredu a zhora vzadsie..proste cely pierc ma byt takto sikmo..tebe to asi nerobili v studiu,ze ? ani mne..ae mam to dobre:)

eLuCei

for mandarinka :
určitee áno..mne tiež vadila ta dlha pri bozkavani a strasne :/ :P ted uz OK :) docela prijemne :P

eLuCei

for mimi252 : kks ako keby som videla nasich rodicov :D tiez som si nevedela pomoct :P prostee nehaj to taq,nespominaj ten pierc pred rodicmi,nech si myslia,ze ta to preslo :) a pak to uskutocni..ja som to tiez taq spravilaa :) aa tariraaa :P pierc maaam :) a som strasne hepy :)

mimi252

Cawte vsetci co mate piercing v jazyku...aj ja by som ho strasne chcela..chcem ho uz od svojich 14,teraz mam 17 a v novembri 18..problem je v tom ze mi to rodicia nechcu dovolit,mamu by som aj prehovorila nejak ale otec je strasne konzervativny.povedal ze ak si to dam ze ma zobere na chirurgiu a ze kym som pod ich strechou ze si nic take davat nebudem.Uz mam toho dost wed onedlho budem dospela tak je to moj zivot a moje telo nie?! ide mi to na nervy mala som uz aj v nose a musela som si to vybrat kvoli nemu:( zaujimave je ze mam aj v pupku a ten mi uz dovolia aj ked je o dost nebezpecnejsi ako v jazyku alebo v nose:)) ale ja si nedam povedat aj tak to chcem aspon vyskusat lebo sa mi to mrte paci len sa bojim ze mi na to pridu..najradsej by som si to prepichla sama ale neviem kde a ani ako..a predsa len sa radsej zverim do ruk odbornikovi:)
neviete mi niekto poradit kde je v BA nejake dobre piercingove studio s ktorym ste boli spokojne/i ,kolko vas vysiel piercingg jazyka- nausnica a samotny sperk..a este co je najlepsie na cistenie? DAKUJEM za vsetky reakcie:)

mandarinka

eLuCei:myslim ze ma 16mm ale nie som si ista,neviem ja si stale myslim ze ho mam moc v predu a preto mi to pri bokavani vadi,myslis ze ked si kupim kratsiu tak mi to nebude uz tak vadit?dakujem

eLuCei

for mandarinka :
akú máš ?? 16mm ? ja mám 16mm a chcela by som aspon 18ku ešte :D lepšie sa s tým hrá :D :D :D ale pri bozkávaní mi 16mm nevadí :) a to mám pierc 3 týždne :)