Piercing v jazyku

lesslie

veronika> mne prvy krat menili v studiu, a potom ked som si ja davala bioplast, tak nebol prblem...myslela som ze ma to bude boliet, ale je to ako ked si davas do ucha nausnicu, neboli to a trafis sa v pohode...ja som si ho menila pred zrkadlim, ale uz si ho viem aj naslepo....ako rychlo zarastie neviem

trola

zdravim vas jazycnikov :D moja otazka znie :D je to v poriadku ked mi v treti den popiercingu krvaca dierka na jazyku? dnes mikravacalo aj rano aj teraz ...uz raz som piercing v jazyku mala pred parrokmi...ale vtedy som ani prvykrat nekrvacala ked mi prepichol jazyk teraz som krvacala dost...aj ma to viacej bolelo vtedy vobec aj ked mi nedal umrtvovacku... ja kecat mozem aj rozpravam v celku rada neviem byt len tak ticho tak dufam ze to len koli tomu...Papam len vyzivky a zmixovane polievky zeleninove takze nic mi nemohlo poskodit...

veronika8

neviete nahodou za aky cas zarastie piercing ked ho mam mesiac?..v pohode sa da vymenit?ja by som chcela ale bojim sa ze to zarastie alebo nebudem vediet dat dnu....?

lesslie

majci> ja som prisla do studia, ze chcem piercing a ani sa nekukala na to, ci mam niekde nieco, akze podla mna to nevadi, len si ju osetruj

lesslie

anka5> ja som ho mala opuchnuty asi 5 dni, jest som mohla uplne vsetko molalicky aj rozpravat som mohla, len po dlhseom case ma bolel ako keby svalovica, inak to je v pohode