Piercing v jazyku

beuskaa

no tak wam pekne dakujem...risknem to..a ked mi na to pridu tak ho wyberem..dame si aj s kamoskou asi buduci mesiac..a potom wam dam wedet ako to dopadlo:D:D:D..a este jedna otazka...boli to ked ho prepichuju??:Dja to wydrzim len aby som bola priprawena:DD

:-Pbebe

treba si jedlo vkladat dalej do ust a v pohode sa najes... davaj si do zadu na bok a prezuvaj jednou stranou nech ti papanica nelieta po celych ustach a hotovo :-) kto je hladny ten sa naje aj s piercingom :D

lettynka

beuskaa...nemala by si jest jogurty ani nic mliecne lebo su tam kvasinky a tie ti spravia v ustach len galibu..ja som jedla normalne,ale velmi dlho..:-d..jeden croisant som jedla 20min...

beuskaa

lettynka...noo ja mam len 14 ...ale som zase pocula ze jogurty sa mozu jest...a ty si co jedla ked si ho mala este opuchnuty??

lettynka

beuskaa...jaj a neviem kolko mas rokov,ale ja som si dala prvy piercing v 16 do nosa a pohodka..otca som sice chvilu klamala ze je to len nalepka,potom sa mi vyhrazal ze mi ho vytrhne kombinackami:-d,ale zatial mam vsetky piercingi na svojom mieste...-d..ja chodim na hotove:-d..mame som o jazyku povedala len preto aby nekupovala jogurty:-D..

lettynka

beuskaa...neni zac:-d..ja som tiez nemala este 18 a nemusela som mat pri sebe nikoho..mladsia kamoska tiez nemusela mat ani suhlas ani nic..aj sme sa vtedy pytal..no neviem ako v kosiciach..ja som z nitry..mozno je to vsade ine..

beuskaa

lettynka..dakujem pekne....ale keby to mne rodicia zistili tak newem ze co by somnou bolo:Dnoo ae mam este jeden problem..s kamoskou si ceme dat prepichnut jazyk w kosiciach..ae newem ze ci treba mat pri sebe dospelu osobu..newes o tom nic??

lettynka

beuskaa....takze asi 2 tyzdne po prepichnuti nebudes moct jest ziadne mliecne jedlo,mozno budes trochu suslat kedze ti jazyk opuchne..budes jest velmi pomaly lebo to bude chvilku bolet a budes sa muset naucit rozpravat tak aby ho nebolo videt..ak toto zvladnres tak pohodka..moj otec doteraz nevie ze mam piercing a to ho mam uz 3 roky...-D..

LauraK

cafte ja mam piercing asi 5 rokow, ziadne problemy, kazdy ma strasil ze mi obucha zuby - sklovinu...doteraz som nemala ziadny problem s tym ale musim povedat ze odkedy som zacala davat piercingy prvykrat v zivote mi vysiel herpes na ustach a predtym nikdy