Chcem pribrať na váhe

22RENO221

ludi ked ste nepribrali tak si z toho nic nerobte. Moja vyka je 181cm vaha 65kg tri mesiace priberam na 80kg ta vaha sa mi udrzi tyzden a potom spadnem spet na 65kg. to je problem pobehal som uz vsetkich doktorov a kazdy jeden len pokrcil plecia. jem kezdich desat minut a nie malom mnozstve. a v noci tak tri krat. a zjem vsetko co nezie mna. to je problem. nezaberaju dokonca ani anabolika.

sepp72

caute nestastnici.mam 75 kg a meriam 189. poslednych 7 kg som nabral od januara a pomohol mi v tom sport skore ranne vstavanie a program v jedle. jedol som 7 krat denne po mensich devkach porcie som zvysoval a aj killa chce to tvrdu dysciolinu!!!!!!!!!!!!

anuliq

ja cem pribrat ludiaa ........ aj ked my ludia hovoriaa ze som dobre chuda ale ja si to nemyslim .. mam 173cmm a 56 kg chcela by som vazit viac takych 65kg ....... prosim pomozte myyyy ....s timmm niekto kto ma taky isty pocitttt tak my moze napisat cez nick anula131 ..............a co mam take jest aby som pribralaaaaaaaa pomozte my................ ja uz nesteripim narazka spluziakovv ze jaka som chudaa cem pribattttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

zekonec :D

takisto by som rada pribrala a nemysliím si že napchávať sa každý deň pizzou je riešenie možno to niekomu pomohla ale je to moj názor keby jem každý večer pizzu tak newem de by som bola pretože je to dost nezdravé (pizzu zbožnujem ale ináč :D ) by som mala akurát tak zapchaté cievy no a som z tých čo ked jedie niečo každý den tak im to neskor nechutí . Bola som zo sebou spokojná kým som sa nevidela na fotkách na ktorých ej vidno len niaku paličku a na nej je oblecenie :D . ludia okolo si na mna uz zvikli ale ja to chcem hlavne koli sebe tak ak niekto vie pomoct nech mi poradi . Budem nesmierne vdacna :)

Maslo

mam 17 rokov mam uz dlho problemy s pribratim meriam 184cm a vazim slabych 70kg brta sa mi snazil pomoct z nakimi vitaminmi ktore bral aj on ked cvicil ale nepomohlo lebo asi kazdy den hravam futbal a to spali hodne kalorii tak bi som chcel poradit od nejakeho odbornika naku stravu pre sportovcov piste na moj mail grco201@azet.sk dakujem

choze26

Tak nic iba vydržat musite ..ja som isiel na strednu skolu 15 r. výska 136 36 kil ... som mal tiež mindraky zo seba ... nejak treba zacat cvicit v posilke a pravidelne jest , trva to niekolko rokov ... zaciatok vysokej výska 178 vaha 65 kg .... posilnujem 10r. teraz mam 31 a váhu 91 Kg. Ziadna B12 nikdy nikomu nepomoze ... jem 5 krát do dna varenu stravu a medzitým asi 10 krát čo pride , jogurty sladkosti .... z metabolizmom nevypeciete ... a konecne som zacal byt rad ..lebo tucko nebudem nikdy a zaklad je ze si vidim na pipika

chuda

oriesky pistacie arasidy pizza hlavne, kazdy vecer ist na riadnu pizzu a priberete urcite ,ja som chuda od malicka neviem aky to je pocit byt tlsta ( to sa nechvalim!!!!!!)mindraky stoho ako sa mi ludia smeju alebo hovoria aby som pribrala ze vyzeram hrozne,to je strasny pocit kazdy vecer som revala do vankusa stoho co mi robily ludia mindraky,ze som anorexicka vychrtlina ,kost a koza,ze som priesvitna :(no vobec to nieje pekne pocuvat !!:(
odporucam;pistacie a tu pizzu hlavne

huslistka

no neviem, neviem, ale ja vas asi poslem k mojej mamke a ta vas tak vykrmi ako mna, ked som bola mala :D
nevysmievam sa, len mi to tak napadlo.
ale uz ked som zakotvila pri tej teme, tak moja sestra bola od malicka velmi chuda (no ani mamka ju nedokazala vykrmit), pravidelne chodila na injekcie, myslim, ze to boli B12, dnes je z nej uz 40rocna zena a stale je stihla, no nie vychudnuta, ale taka akurat

hruska123

ahoj mam 19 a uz treti rok mam tu istu vahu a piritom som bol sportove a stravu som mal dobru a aj mam len nepriberam.prosim poradte.dakujem