Chcem pribrať na váhe

jojkaaaa

simka111.
ved ty musis mat uplne super postavu:P...
tak si zober,ze ja meriam o 2 cm viac ako ty a vazim o 3 kg menej ako ty:D...a ja vyzeram super:D..akurat by som mohla pribrat tak na 50 a bola by som spokojna maximalne:D

Barbara 13

Dobry den chcela by som sa vas spytat ci je dobra vaha na 13 rokov 33kg moja vyska je 154cm a rada by som bola keby ste my dali rady ako mam pribrat vopred dakujem

SeAd-PeArL

aohojté to co tu pišete ze s pizze a tak stoho nepriberiete ale s anikoncepcie,pangamin,droždie susene,melasa,inekcie B12

Lenaa

mam otazku- kde sa u zien pribera najskvor? chcela by som pribrat cca 5 kilo ale ak by som mala pribrat len do jednej partie tak potom by som sa nato vykaslala :D viem ze to zalezi od typu postavy, rychlosti metabolizmu... ale chcem to vediet vseobecne...

simka111

Ja chcem tiez pribrat mam 16 rokov 166 cm a 50 kg,ale neviem ako....???!!!
Jem vela ved druhi by do seba tolko ani nedali,nemam ziadne parazity ani nic..jednoducho to mam asi zdedene po mame,lenze ona v mojom veku nebola AZ taka chuda.Zacala som brat cierny zazrak a chcem este aj drozdie.Ten cierny zazrak neberiem len koli priberaniu ale aj preto ze ma vela vitaminov(staci dat do googlu-cierny zazrak alebo cukrova melas)
ale moj problem je aj v tom ze chudnem od stresu napr.skola,potom aj preto ze stale daco robim,po nasich schodoch vybehnem asi 100 krat za den :D mozno by som pribrala ale to len vetedy keby boli prazdniny a cely den by som sedela,lenze nicnerobenie pre mna neje zivot :D takze radsej budem zdravo chuda a štastna ako keby som mala pribrat a byt nestastna zo svojho zivota a je daco od coho zarucene priberiem???????

nikita.14

tak ja ani nemam slou ja jem velmi vela ale pribrat tak to umna neje furt rovnako ani nemam naladu jest lebo co stoho chcem pribratt pleassss

.....

prosiim waas.. mam 15 rokow.. 162 cm a 43 kg..a jem dost a parwidelne a stale mam rownaku wahu.. kazdy cez swiatky pribera a janie a nikky.. tato waha sa mi drzi uz 1rok!! pomooc prosiim wrawia mi ze mam peknu chudu postawu ze som normalna ale ja si to nemyslim..:(..a stale mi ludia nadawaaju ze aka som strasna.. ze mam anorexiu..ale to len niektory. myslim ze su to chudaci

ferdomravec

odporucam jest co najneskor vecer, a co najtazsie, ani nie tazke na zaludok, ale , ja to volam zlozite jedla, nieco co sa dlho rozklada obsahuje neviditelny tuk,,,to znamena ze nie pit olej, ale jest nieco v com ho necitite,,,,,a co najviac a najcastejsie,,,ale pozor,,,neze budete od toho potom zavisly, lebo potom tu budete davat temy, ze ako zhodit.. :D

mandula

ahojte,mám 25 rokov,3 ročného synčeka 49 kg a 169 cm,chcela by som pribrať aspoň 5 kg,pomôýte mi prosím.po pôrode som mala 52 kg až 3 roky a teraz už ani toľko,som nešťastná z toho že mi stále každý vraví čo som taká tenká,oni to nevedia aký zlý pocit je byť chudý a stále sa ksychtiť akoby bolo všetko o.k.toto je diskriminácia chudých,oni si nevšímajú že svojimi narážkami nás ničia,je to pre nich prirodzené-ale ja nikdy nikomu nevravím preboha aká si tučná...ved nie?aj ja by som sa mohla urážať na tom,že aká si chudá ...