Chcem pribrať na váhe

doubledog

pytam sa preto, ze pripravky rovnakeho (aj lepsieho) zlozenia sa pouzivaju pri posilovani.
a v prepocte vyjdu trochu lacnejsie.

mliečko

doubledog - ja ho kupujem v lekarni za 2€. taka mala krabicka, ako su krabickove dzusy.. ma asi 6 prichuti. ja ked ho vypijem vecer, citim sa pred spanim velmi najedena.

mliečko

alchamilka - ja osobne mam 24, 0 porodov... asi si nikdy nemala problem s podvahou.. keby ano, nemas take pripomienky, ake si napisala.. my nemame "modelkovske problemy" ze sme chude a chceme mat dokonalu postavu, tu ide o to, ze mame podvahu a potrebujeme pribrat, same pre seba, aby sme sa lepsie citili, aby sa nase telo lepsie citilo, aby sme zdravsie vyzerali a aby nepadali otazky od znamych, ktory ta stretnu raz za mesiac a prva veta vzdy je - ahoj, ako? bože čo ty neješ? a pritom sa stravujeme tak ako ludia, ktory su okolo nas, teda nie rano pohar vody, na obed jablko a na večeru zase pohar vody ako baby, ktore som uz spominala - modelky... takze nie je to problem o krase a dokonalosti, ale o zdravi, tak pokial nemas podobny problem, tvoje poznamky a prispevky su dost nemiestne.... pokial su tieto temy pre teba NUDA, tak ich necitaj, nikto ta o to neprosi ani ta nenuti, tak potom? tvoj problem bude niekde inde, tak hladaj v temach.... pa

alchamilka

ved co sa nudite mate 20rokov 0porodov (zeny) a riesite to tu uz je to nuda ved rychly metabolizmus mlade telo skor sa zaoberajte zdravym telom zdravym telom nie neustale s tou vahou!

mliečko

ja tiez hladam sposoby ako pribrat a teraz mi bolo poradene toto, tak dnes som si kupila v lekarni, snad to naozaj pomoze: Ensure Plus - predstavuje výživovo kompletnú a vyváženú dietetickú potravinu, vysoko kalorickú (1,53 kcal/ml) obohatenú o vysoko kvalitné bielkoviny. Jej cieľom je pomáhať podvyživeným ľuďom dosiahnuť a udržať si zdravú hmotnosť.

(charakteristika stiahnuta z webu, samozrejme) :)

konečne

kamoši , kamoški chodte ku lekarovi nech vas vipise na gastroentologiu kde vam predpise ensure plus je to dring ktori obsahuje vsetky aktivne a hlavne kaloricke veci da vam cca 100 dzusov,ktore su zadarmo""""! potom vam predpise kreon to mate na psracovanie jedal v zaludku:D ale fakt - zacne vam vac chutit papat .... a priberete

BJ

hardcore - Mozno tak na pobavenie, ale realita je inde, a velmi rad by som sa stretol s autorom po 20 rokoch (ak este bude nazive :-))

muscle

ak chcete pribrat pekne [ cize pribrat trosku na svalstve] behat, cvicit al. proste sportovat .. 5 jedal denne : ranajky, obed, jedlo po treningu, vecera o 6 ...2.vecera potom o 8-9 ... a samojzrejme nemusite sa bat aj kalorickejsich jedal, ale zasa neprehanat ..na nocne hlady odporucam hrst orieskov .. avsak je tu este 1 problem a to je genetika - ak mate geneticky dane chudu postavu tak to macko z vas asi uz tazko bude, pretoze vam rychlejsie travi... je to vsetko individualne