Chcem pribrať na váhe

simka111

ja jem pochuťkove droždie, zdá sa mi, že som o ňom už v nejakej téme písala, ja si ho dávam normálne na chlieb s maslom, mne to aj strašne chutí, len som sa chcela spýtať či neviem ako často ho môžem jesť a v akom množstve, viem že asi nie veľa, lebo predsa je to veľká dávka vit. B, ale strašne mi chutí...neviem či môže mať nejaké vedľajšie účinky, okrem priberania, ktoré práve chcem dosiahnuť :D

lalipopka

AKO SOM PRIBRALA JA: mám 13 rokov, je april meriam 160cm a vážim 40! viem že je to máličko na moju výšku, ale ešte v decembri som vážila IBA 35kg s toutou výškou! Za 4 mesiace som pribrala 5kg! čo my pomohlo? PANGAMIN- vitamíny B12! bola som od nich stále hladná... a PLUS cvičila som!
SVALY > TUK ... čo znamená že svaly vážia viac ako TUK ;D PANGAMIN sa dá normálne kúpiť v lekárni..

rffff

Budem mať 12 rokov, moja výška je 162 centimetrov a váha len necelých 38 kilogramov. Prosím Vás poraďte mi, ako mám pribrať.

monica gazpio

Ľudia, buďte radi, že môžete jesť všetko, čo vám chutí, lebo ten kto chce schudnúť, musí jesť len to čo mu nechutí, lebo samotné mäso, zelenina a syry, ako radia odborníci na jednej nemenovanej stránke, sú proste nechutné, mdlé a hneď ste po tom hladní. A druhá vec: pribratie stojí oveľa menej peňazí ako chudnutie, lebo jediné na čo musí človek, ktorý chce pribrať je veľa jedla, lieky na pribratie má skoro zadarmo, ak mu ich predpíše lekár, kým človek, ktorý chce schudnúť, musí míňať celý majland na fitko, lekárov, trénera, doplnky si musí hradiť sám a to nie je fér. Myslím, že ak sa ukáže, že dotyčný za sklony k priberaniu nemôže, mali by by hradené z verejného poistenia aj lieky na chudnutie, nielen na pribratie. Veď nie je fér, aby sa väčšina prispôsobovala menšine. Prečo sa my, ktorí máme problém schudnúť, sa musíme skladať na lieky na pribratie vám, ktorí chcete pribrať ??? A nám nikto neuhradí výživové doplnky príp. lieky na chudnutie. Ja som vysolila 34 EUR, lebo bez toho proste neschudnem ani keby som cvičila 8 hodín každý deň a nejedla naozaj nič.

Katarinka 09

Simka chcela by som ti odpovedat na tvoju otazku o nutridrinkoch. Sama mam taky problem ako ty - neda sa mi pribrat. Nutridrinky ti dodaju energiu , nepriberies z nich , ale dodaju ti energiu na fungovanie . Sama ich neznasam , ale ked musim tak musim :)

bedo02

Skus dietu. Spocitaj si kolko kalorii denne prijmes a musis to navysit. Ja som zistil ze som malo jedol - stresy v praci a neustale sa nahananie..

Na to aby si pribral potrebujes pri sedavej praci aspon cez 3500kcal, ale je to individualne. Ak sa ti ani po 2 mesacnej diete nepodari pribrat, chod za lekarom. Moze byt na vine stitna zlaza.

skus toto : mysite.sk

M. (60kg - 180cm)