hemoroidy

crocinka

mozem sa spytat, ako to vychadza cenovo? v nasej lekarni ho nemali, tak neviem, ci sa da aj objednat na adresu, nehladala som.

katarina22

Jasné, ja stále googlim :D Akože symptómy si už nezvyknem vyhľadávať, že čo mi môže byť a tak, to už som sa poučila veľmi dávno :D Ale takto keď konkrétne viem, čo mi je a potrebujem poradiť, tak si nájdem. Už sa mi to veľakrát osvedčilo. Ale pýtala som sa na to aj u doktora a schválil mi ho. Vraj ho teda zvykne radit užívať.

janulin013

Prosim ta a ak by mi toto prve nahodou nezabralo, ako dlho je potrebne cakat, kym mozem prejst na dalsie balenie? Je to nejak casovo ohranicene alebo?

katarina22

Tiež začínam teraz brať Devenal a v jednom je takto presne 15 tabletiek, čo predstavuje vlastne aj tú jednu liečbu.

Elizabet22

U kazdeho inak. Skodlive to rozhodne nie je, lebo som tiez opakovala liecbu a som ok. Pri niekom je to nevyhnutne, inemu zaberie jeden prvy blister. Mas rozne balenia, vacsie aj mensie. Proste zavisi podla tvojej potreby. Staci najprv skusit to mensie a potom uvidis.

samija

a aka je sanca, ze to treba opakovat? je to ok, aj ked sa to zopakuje viackrat ako dva? nie je to nejak skodlive? je tam toho tolko v baleni vobec?

45sara45

mala som len dva hemoroidy, take vyrastky pri konecniku, ale samozrejme, ze som hned vedela, kolka bije. toto mi poradili v lekarni, tak som skusila. dobrala som jedno balenie, co mi trvalo 15 dni a zmizli. ono sa to ale berie podla potreby, cize ak je to nutne, po pauze ich mozes uzivat znovu, cize si tu liecbu zopakujes.

45sara45

netreba ist hned vylucne k lekarovi. tiez som nebola, a to s nimi nemam absolutne ziadny problem, nebojim sa ani nic, aj na preventivne prehliadky chodim pravidelnemu ku kazdemu jednemu. ale poradili mi Devenal, tak som skusila a super. hemoroidy uz nemam, musim si zaklopat.