hemoroidy

stastna125

tak zjavne skusas zle produkty, ktore ti nepomozu k nicomu. vies, niektore veci su len marketingovy tah, tak by som povedala. ono niekedy trva, kym najdes to, co skutocne zabera.

pisticka

vsak skusam kadeco, neboj sa, skusam kadeco, nenechavam to na nahodu. len zatial akosi bezvysledne sa mi vidi. nebadam ziadnu zmenu.

zuzinata

No tak to ti verim, ze ta to velmi trapi, ale tak netreba hned vesat hlavu. Poskusaj kadeco, co sa da, mozno na teba nieco zafunguje. Na operaciu by som ani ja nesla, pokial by som si nebola uplne ista, ze sa s tym ozaj neda nic ine robit.

pisticka

uff, ludkovia, verte mi, ze doposial sa mi nedialo nic horsie ako je toto. aj preto som vlastne prisla sem, uz neviem ako dalej. na operaciu ist nechcem.

zuzinata

Presne tak, je uplne jedno, ked ta to ma dobehnut, tak ta to dobehne. Moze tomu pomoct aj predispozicia napriklad, to si proste nevyberies. Takisto cvicim, aj sa vela hybem, ale mam ich tiez.

stastna125

stravujem sa zdravo, cvicim, beham, mam dostatok pohybu a predsa sa mi objavili. takze asi ta teoria velmi platit nebude.

darrianna

Zdravá strava je základ, je to zároveň aj prevencia by som povedala. Ak neješ dostatok vlákniny, tak máš potom problémy aj pri vyprázdňovaní, čo ti logicky narúša tam tie intímne nemenované miesta:-) Proste keď sa človek stravuje zdravo, resp.má fakt že pestrú stravu, tak sa tohto báť podľa mňa vôbec nemusí.