hemoroidy

sklaninka

no len kazdy sa nevie vzchopit a uplne zmenit zivotny styl od zakladov, to je ten problem :) kazdy na to proste nema. a vtedy tak aj dopadne, ze vzniknu kadejake problemy. a k tomu sa dokonca mozu pridruzit aj tie psychickeho charakteru.

idinka

No vsak to je podla mna vseobecne zname, ze aktivny zivotny styl prinasa len dobre vysledky, opak samozrejme vie sposobit rozne problemy. Toto je cisty priklad.

zuzicela

docitala som sa inak napriklad aj to, ze ak ma clovek velmi malo pohybu, fyzickej aktivity, tak aj to moze byt pricinou vzniku. sranda. male mrsky, keby to vobec neexistovalo radsej.

stastna125

moze byt, kazdy ma to travenie a cely system proste uplne iny, jedinecny. co jednemu zapasuje, nemusi inemu a naopak.

ihlana

tak vies ako, ono u niekoho staci trebars aj to, ze nema stravu obohatenu o vlakninu a hned sa to automaticky odrazi aj na tomto. ale je fakt "sranda", ze niekto moze jest cokolvek a kedykolvek a taketo problemy v zivote nema a iny na chvilku polavi v stravovani a je tam, kde nechcel byt.

zuzicela

no tak niekto sa moze umyvat aj trikrat denne a nepomoze to. to moze byt fajn prevencia, ale aj tak ti nikto nezaruci, ze sa ti nejakym sposobom nevytvoria.

stastna125

tak to fakt nemuselo byt len hygienou. moze to byt zlou stravou alebo sedavym sposobom zivota. nic z toho sa ta skutocne netyka?

matka88

suhlasim, mam odskusane uz asi vsetko, co sa na nasom trhu da kupit. mala som vonkajsie najprv, boli bolestive, ale oproti tym vnutornym to bolo fakt nic. ale akoze netusim, co sa mi porobilo. hygienu mam dobru, po porode nie som, takze neviem.

blanika15

dievcata, mne pomohol na vnutorne hemoroidy Devenal. ziadne kremiky ani capiky nespravili svoju robotu ako mali alebo ako tvrdia reklamy. uz som nevedela, co s tym, lebo tie vnutorne su jednoznacne bolestivejsie ako vonkajsie, to akoze bez debaty. kto ich ma, tak vie, o com hovorim.