hemoroidy

zuzinata

Presne tak, je uplne jedno, ked ta to ma dobehnut, tak ta to dobehne. Moze tomu pomoct aj predispozicia napriklad, to si proste nevyberies. Takisto cvicim, aj sa vela hybem, ale mam ich tiez.

stastna125

stravujem sa zdravo, cvicim, beham, mam dostatok pohybu a predsa sa mi objavili. takze asi ta teoria velmi platit nebude.

darrianna

Zdravá strava je základ, je to zároveň aj prevencia by som povedala. Ak neješ dostatok vlákniny, tak máš potom problémy aj pri vyprázdňovaní, čo ti logicky narúša tam tie intímne nemenované miesta:-) Proste keď sa človek stravuje zdravo, resp.má fakt že pestrú stravu, tak sa tohto báť podľa mňa vôbec nemusí.

majusaa

joj, chuda. tak to ma vazne mrzi. ale to musis aj stravu samozrejme upravit, to ti vie tiez pomoct. viac sa hybat a ked ho budes brat poctivo 15 dni, tak si myslim, ze ti rozhodne pomoze.

zuzinata

Majusaa a to je nejake velke balenie alebo ako sa to uziva? Teda ako dlho myslim? Ja mam takisto uz asi dva roky, az doteraz som to neriesila, na wc az placem velakrat.

majusaa

no ja mozem povedat, ze som vyskusala 30 najroznejsich kremov, masti a kadecoho, ale zabral mi az Devenal. cize az ked som presna na tabletkovu formu, tak som zbadala nejaku zmenu a realne vysledky. vyskusaj, co sa ucinnosti tyka, tak za mna velmi fajn.

matka88

no nejaky krem mozno? neviem teda co sa na to konkretne dava, ale ako prve mi napadne automaticky nejaky gel, co by mohol pomoct, ked sa vstrebe.

nechalicka

vsak a uz si si na to volaco davala? lebo ked mna osobne nieco trapi, tak asi to nejakym sposobom aj riesim, necakam na zazrak, kym to zmizne same.

matka88

no neviem, ono mi to trva uz zhruba polroka tak intenzivne by som povedala, neviem presne. tiez som si myslela, ze ked mi na to nieco da, tak to proste prejde a zbavim sa ich nadobro, ale vobec. hrozne ma to trapi.