hemoroidy

stastna125

tak to fakt nemuselo byt len hygienou. moze to byt zlou stravou alebo sedavym sposobom zivota. nic z toho sa ta skutocne netyka?

matka88

suhlasim, mam odskusane uz asi vsetko, co sa na nasom trhu da kupit. mala som vonkajsie najprv, boli bolestive, ale oproti tym vnutornym to bolo fakt nic. ale akoze netusim, co sa mi porobilo. hygienu mam dobru, po porode nie som, takze neviem.

blanika15

dievcata, mne pomohol na vnutorne hemoroidy Devenal. ziadne kremiky ani capiky nespravili svoju robotu ako mali alebo ako tvrdia reklamy. uz som nevedela, co s tym, lebo tie vnutorne su jednoznacne bolestivejsie ako vonkajsie, to akoze bez debaty. kto ich ma, tak vie, o com hovorim.

zlatikaa

este som ich neskusala, ale po tychto slovach ani velmi o to zaujem nemam :-) nakolko tiez to mam take tam dost bolave vsetko, nechcem sa v tom este viac vrtat. teraz to sedi uplne doslova.

matka88

tak ono to na to vyrobene bolo, takze asi to odskusane niekym je:) ale tak o ucinnosti neviem, to je zase druha vec.

gimbaska

ano, skusala som aj cipky ci capiky alebo ako sa to spravne vola, ale presne ako pises, dost to bolelo, tak som to vzdala. ono uz hemoroidy su same o sebe bolestiva zalezitost a nie este aby som ich takto tyrila. au, stacilo. navyse to bolo dost problematicke sa tam vobec dostat.

zuzicela

capiky? to musi byt aj bolestive si ich zavadzat pri takomto probleme, nie? ja by som asi nemohla. ani by som si to nevedela dat asi.

stastna125

podla mna musi existovat nieco, co ich proste "zneskodni" u kazdeho s rovnakou ucinnostou. neviem sice co, ale ked to najdem, dam vam vediet :D lebo uz som tolko penazi pominala a zatial totalne neuspesne. neviem.