hemoroidy

sklaninka

vsak ale vacsina sa spolieha na taku pomoc, ktoru si moze financne dovolit podla mna. kazdy nema peniaze na kadejake predrazene zakroky, pri ktorych proste nemas tak ci tak istotu, ci ti realne aj pomozu vyriesit tvoj problem.

huchla

ale tak zase na druhej strane ked clovek chce, tak spravi ozaj cokolvek pre to svoje zdravie, ved mame len jedno predsa.

alicka34

no ako nech si hovori kto chce, co chce, taketo nieco sa zo dna na den vyliecit neda. chvilku trva, kym sa toho clovek zbavi a ziaden carovny kupel na toto proste neexistuje. to je predsa jasna vec. asi by to bolo az prilis jednoduche a vsetci dobre vieme, ze takto v zivote veci nefunguju :-D

stastna125

tak myslim, ze je viacero pripravkov, teda myslim v roznych formach, nielen kremy s tymto vytazkom, ale netusim popravde, ci to zabera. aj kupele nejake sedave sa robia, pokial viem.

luubinka

tak dubova kora byva povacsinou ako vytazok, co sa natiera na tie hemoroidy, nie? a uz zase sme pri tej masti, a to sme sa zhodli viacere, ze tie proste realne nezaberaju.

sklaninka

tiez som skusala dubovu koru, ale za mna teda nula bodov. neviem teda, ci som nieco zle robila alebo co, ale u mna sa ziadne vysledky nedostavili.

idinka

Nemyslim si, ze je to natolko ucinne, pretoze uz ked nejake "vyrastky" tam dole mas, tak ti ich nejaky kupel z cohokolvek proste zazracne nevcucne.

imanka

aj dubova kora vraj je na toto v pohode, ale co ma sestra skusenost, tak jej to absolutne nepomohlo, tak neviem, ze ci to pomoze len niekomu alebo v com bol vlastne problem.