hemoroidy

Irmanka

a kde ho kúpim, prosím ťa? ja moc ani do mesta nechodím, mám to ďaleko a lekáreň blízko taktiež nemám. možno by sa dal objednať online? neviem, či je aj taká možnosť

samija

ak mate pocit, ze ste uz vyskusali ozaj vsetko a nic vam nezabralo, tak vyskusajte Devenal. kedze je na uplne inej baze ako masti ci kremy (ktore som nakupila aj ja a uplne zbytocne), tak aj to bude zrejme dovod, ze zabral. tie spominane nemali ziaden ucinnok.

Adamcova

ahoj, ked som mala po tehotenstve hemeroidy, liecila som sa v tomto centre doktorpro.sk
Na odstránenie sú rôzne metódy, ja som zvolil rádiové vlny.

pisticka

mala som doma mast aj z lekarne, aj z takeho "specialneho" obchodu s roznymi pripravkami, ktore su vraj zazracne liecive, ale nepomohlo mi nic. stale su tam.

sklaninka

no tak to je svata pravda. aj mojej sestre po porode pomohla prva mast, ktoru zbadala v lekarni. ja osobne som taketo stastie veru nemala. ale tak mala som to v horsom stave ako ona, takze asi aj to vela spravi a ovplyvni samotnu liecbu.

huckerika

myslim si, ze sa vies napriklad vyvarovat jedlam, ktore to este viac zhorsuju ci sediet kratsie na zachode :-D viac sa hybat, pit viac vody, proste tych veci je milion, ktore ludia nerobia a mali by. a potom to aj tak vyzera :D

lompaska

no neriesi, lebo vela ludi o tom podla mna ani nevie. necitaju, nemaju informacie. a velakrat sa da tomu aj pekne predist.