hemoroidy

miliaca58

a ozaj sa nemoze stat, ze sa objavia znovu a v ovela vacsom pocte? nebojis sa toho? lebo ako aj mamina si tymto presla, ale jej sa neustale vracali, ale to by som klamala, lebo fakt neviem, co na to pouzivala a ci vobec nieco.

samija

sulecka, mala som "len" dva a uplne sa mi stratli. teraz uz ma nic ani nesvrbi, neboli, nic som si tam uz nenahmatala.

Irmanka

a kde ho kúpim, prosím ťa? ja moc ani do mesta nechodím, mám to ďaleko a lekáreň blízko taktiež nemám. možno by sa dal objednať online? neviem, či je aj taká možnosť

samija

ak mate pocit, ze ste uz vyskusali ozaj vsetko a nic vam nezabralo, tak vyskusajte Devenal. kedze je na uplne inej baze ako masti ci kremy (ktore som nakupila aj ja a uplne zbytocne), tak aj to bude zrejme dovod, ze zabral. tie spominane nemali ziaden ucinnok.

Adamcova

ahoj, ked som mala po tehotenstve hemeroidy, liecila som sa v tomto centre doktorpro.sk
Na odstránenie sú rôzne metódy, ja som zvolil rádiové vlny.

pisticka

mala som doma mast aj z lekarne, aj z takeho "specialneho" obchodu s roznymi pripravkami, ktore su vraj zazracne liecive, ale nepomohlo mi nic. stale su tam.

sklaninka

no tak to je svata pravda. aj mojej sestre po porode pomohla prva mast, ktoru zbadala v lekarni. ja osobne som taketo stastie veru nemala. ale tak mala som to v horsom stave ako ona, takze asi aj to vela spravi a ovplyvni samotnu liecbu.