hemoroidy

anlazerteee

Krem na hemoroidy - hespac.com Krem pomáha hneď, ten upokojuje a sťahuje ale kým sa človek úplne vylieči to trvá aj 3-4 mesiace.

nurse87

vies lenze ono velakrat s nimi zatocit byva ozaj velmi obtiazne. a je otazne, ci sa kazdemu podari zbavit sa ich nadobro.

huckerika

tak v takychto pripadoch je to len otazka casu by som povedala. ale vela ludi sa zvykne spamatat ozaj az ked sa im taketo nieco pritrafi.

stastna125

moj kamarat sa stravuje otrasne. takmer nesportuje, len semtam si zvykne s chalanmi zahrat hokej. v liehu namoceny kazdy vikend a jedneho pekneho dna - bum - zlata zila. niet sa zase velmi comu divit, aj ked som mu to samozrejme vobec nepriala. nikomu neprajem.

samija

ano, presne moj pripad. a to som mala pocit, ze sa stravujem relativne dobre a zdravo. no evidentne nie, kedze mi to zdravie neskor dalo vyzrat takymto sposobom.

nurse87

tak to by si si asi mala trosku nastudovat. pretoze ak neprijimas dostatok vlakniny, tak sa to jednoznacne odrazi aj na stolici, ktora ti vie tamtie miesta neskutocne podrazdit, velakrat az do krvi. a prave to je dovod, preco tito nasi "kamarati" vedia vzniknut aj ked sa o nich nikto neprosil :)

hildahil

Ale to som nevedela, že aj to, čo človek je dokáže ovplyvniť to, či tie hemoroidy dostaneš alebo nie. Som si myslela, že je to všetko proste len o umývaní.