Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

hemoroidy

bronimira

Mas pravdu, nemala, ale to neznamena, ze vo svojom okoli nemam nikoho, kto tym trpi. Cize zbezne asi viem, o co ide.

zuzicela

bronimira, a to su akoze jedine dovody, preco tie hemoroidy realne vedia vzniknut?:) nemyslim si. nastuduj si o tom viac. ale evidentne si ich v zivote ani nemala, ked tak citam.

ihlana

JarkoKov a aj to nejako riesis? neboli to velmi? a tiez si si asi musel dat na nejaky cas pauzu s bicyklom, tipujem. to nie je pre sportovca bohvieco, to mi je akoze jasne.

zdencha598

to sa velmi mylis, hemoroidy sa tykaju aj muzov. hovori sa tomu inak aj zlata zila. kopu chlapov ma strasne zly zivotny styl, hlavne na Slovensku o tom podla mna chlapi vedia svoje kvoli nadmernemu pozivaniu alkoholu (nie, statistiky som nepozerala, ale jednoducho aj toto s tym suvisi)

bronimira

Neviem, ale asi to nie je uplne bezne, ked to maju muzi, ci? Vacsinou ani nemaju sedavu pracu, mozno len nejaki IT technici, takisto ani nerodia, co byva vacsinou dovod na vznik hemoroidov.

huchla

tanicici mozem sa spytat na ten devenal, to moze brat ktokolvek? aj muzi? tipujem, ze je to vhodne len pre dospeleho, ale zalezi aj na pohlavi?

Adamcova

doktorpro.sk
v tomto blogu som našiel veľa zaujímavých a užitočných informácií pre seba, po ich preštudovaní som prekonal strach a išiel som k proktológovi. Hemeroidy prvého štádia som mal vyliečené liekmi, dokonca sa bojím predstaviť si, čo by sa stalo, keby som si ich utiahol.

tanicici

JarkoKov Áno, môže byť, aj môj muž je zanietený cyklista a už cca tri týždne má pauzu s bicyklovaním kvôli tomuto. To mu vlastne aj obvodný potvrdil a odporučil mu brať Devenal. Tak ten teraz nedávno dobral a povedal, že už je ok.