hemoroidy

45sara45

netreba ist hned vylucne k lekarovi. tiez som nebola, a to s nimi nemam absolutne ziadny problem, nebojim sa ani nic, aj na preventivne prehliadky chodim pravidelnemu ku kazdemu jednemu. ale poradili mi Devenal, tak som skusila a super. hemoroidy uz nemam, musim si zaklopat.

martinaZV

Ved prave, len nie kazdy to aj riesi. Ja si neviem predstavit, ze by som to mala cely zivot, proste trapit sa s tym, ked nemusim. Vela ludi odradi prave ta predstava, ze by s tym mali ist k lekarovi.

dinda12

ale to vôbec nemôžeš vedieť. bola by si možno prekvapená, ako veľmi je táto diagnóza na svete rozšírená. každý druhý človek to má.

bludie

mňa inak hrozne udivuje ako niekto, kto nedodržiava hygienu a zdravú stravu a takéto veci, s takýmito neduhmi problém absolútne nemá. a naopak zase tí, ktorí dbajú na to všetko spomínané, tých to vie riadne potrápiť. tak to mi vysvetlite.

nurse87

no to mozes byt asi velmi rada, ze nemas bolesti. len to samozrejme neznamena, ze nemozu prist neskor, tym ta fakt nechcem strasit, len viem, ako to funguje. hemoroidy su ozaj nevyspytatelna zalezitost a kazdeho to boli inak.

kajana

To si moze povedat, ze je stastny clovek v takom pripade. Ale aj tak si neviem celkom predstavit, ako o nich nemoze vediet? Vnutorne sice nevidis, ale za to citis, a to poriadne. A ak mas vonkajsie, tak ich aj vidis aj citis. Takze neviem ako to bolo myslene.

dinda12

treba byť vytrvalý. a zas asi aj tá bolesť ťa donúti niečo vydržať, aby ti už konečne dobre bolo. ale každý to má inak, niekto napríklad ani nevie, že ich má.