hemoroidy

nurse87

no to mozes byt asi velmi rada, ze nemas bolesti. len to samozrejme neznamena, ze nemozu prist neskor, tym ta fakt nechcem strasit, len viem, ako to funguje. hemoroidy su ozaj nevyspytatelna zalezitost a kazdeho to boli inak.

kajana

To si moze povedat, ze je stastny clovek v takom pripade. Ale aj tak si neviem celkom predstavit, ako o nich nemoze vediet? Vnutorne sice nevidis, ale za to citis, a to poriadne. A ak mas vonkajsie, tak ich aj vidis aj citis. Takze neviem ako to bolo myslene.

dinda12

treba byť vytrvalý. a zas asi aj tá bolesť ťa donúti niečo vydržať, aby ti už konečne dobre bolo. ale každý to má inak, niekto napríklad ani nevie, že ich má.

kajana

Nikto netvrdi, ze ich musi byt zrovna 10. Myslim si, ze vacsinou to ludia s tymito problemami riesia tak, ze dlhsi cas testuju jednu vec a ked nezaberie, presedlaju na dalsiu. Aspon tak mi to teda pride rozumne a logicke.

zuzinata

Tak jasne, ked ich vystriedas za tyzden 10, tak to rozhodne je viac na skodu ako na osoh. Ale ako inak potom moze clovek vediet, co mu na to zaberie?

kajana

Mozno ani nie je dobre si na to davat tolko pripravkov a kadeco mozne. Podla mna to nerobi dobrotu a moze to nejako zle potom reagovat.

dinda12

to by som nepovedala, že niečo tak účinné nájdem niekde aj bez predpisu. vyskúšam. lebo mám pocit, že už som mala doma úplne všetko a bez účinku.

Jarunka12

A to si na toto prosím ťa ako natrafil? To by som asi nechcela riskovať z Číny, popravde. Ty s ním máš skúsenosť? Mne pomohol na hemoroidy Devenal, je dostupný v každej lekárni u nás.