Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

slaba imunita aj ked robim vela pre posilnenie

Príspevok v téme: slaba imunita aj ked robim vela pre posilnenie
cestovatelka007

Zdravím, čo by ste mi poradili na posilnenie imunity, je už marec a ja som od októbra vkuse chorá ! :((( kažý druhý týždeň kašlem etc.

Beriem lipozomálne C ( take toto bez paradajok ), ešte D, krvný rozbor mám pekný ?, vlasy mi nepadajú a pleť sa výrazne zlepšila diétou, ale imunitu mám nanič ? Preplachujem nos soľnými heftami ,otužujem sa striedavou sprchou ak sa dá, dodržiavam HIT diétu,aj bez lepku viac menej, bez mlieka lebo mi fakt vadilo, jem zdravo, cvičím, športujem, tvorím a relaxujem ? Prekonala som silný covid, veľmi dlho som kašlala ( som 3x očkovaná ). No imunitu mám zníženú už dhé roky života, keď sme na SR o covide ani nechyrovali. Morské riasy mi bars nepomohli.
Pomôže mi ashwagandha - môže sa pri HIT ? (histamínovej intolerancii )
Môže sa brať hliva ustricová ?
Ktoré probiotiká beriete pri HIT ?
Ďakujem za vaše rady !

P.s. kvôli HIT nemôžem jesť nakladanú kyslú kapustu a vadia mi aj jogurty , čiže fakt neviem, ako ešte na to.

Slanienka

a brala si normalne lieky od lekara a nezabrali alebo si si kupovala len nejake vitaminy? ja toto momentalne riesim tiez, len uz som aj pozerala , co tak trh ponuka, noje toho tolko, ze fakt neviem, co by som mala skusit. lebo zas vyhadzovat peniaze za nieco, co nebude mat ucinok- tak to sa mi moc nechce

svurcka

tak to mas pravdu, je taka nejaka hekticka doba, ludia nemaju cas sa nejak viacj starat o seba, su viacej unaveny a potom sa na nich aj toho viac tak nejak nalepi

dratha87

toto by aj mna celkom zaujimalo, uz som toho brala tolko, ze keby to mam vymenovat, tak by to bol pekne dlhy prispevok :D neviem, ze ci je to celkovo teraz take obdobie, ze viacero ludi ma problemy s imunitou, lebo vela chorych je, vsade o tom pocuvam.