Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

slaba imunita aj ked robim vela pre posilnenie

Príspevok v téme: slaba imunita aj ked robim vela pre posilnenie
cestovatelka007

Zdravím, čo by ste mi poradili na posilnenie imunity, je už marec a ja som od októbra vkuse chorá ! :((( kažý druhý týždeň kašlem etc.

Beriem lipozomálne C ( take toto bez paradajok ), ešte D, krvný rozbor mám pekný ?, vlasy mi nepadajú a pleť sa výrazne zlepšila diétou, ale imunitu mám nanič ? Preplachujem nos soľnými heftami ,otužujem sa striedavou sprchou ak sa dá, dodržiavam HIT diétu,aj bez lepku viac menej, bez mlieka lebo mi fakt vadilo, jem zdravo, cvičím, športujem, tvorím a relaxujem ? Prekonala som silný covid, veľmi dlho som kašlala ( som 3x očkovaná ). No imunitu mám zníženú už dhé roky života, keď sme na SR o covide ani nechyrovali. Morské riasy mi bars nepomohli.
Pomôže mi ashwagandha - môže sa pri HIT ? (histamínovej intolerancii )
Môže sa brať hliva ustricová ?
Ktoré probiotiká beriete pri HIT ?
Ďakujem za vaše rady !

P.s. kvôli HIT nemôžem jesť nakladanú kyslú kapustu a vadia mi aj jogurty , čiže fakt neviem, ako ešte na to.

smrecka

no tak to si na tom ako ja. ako neviem si predstavit, ze by som mala kazdy jeden vitamin uzivat v samostatnej tobolke. ved to by som do seba musela potom hadzat ako cukriky :)

vricka86

take by som brala, ze je vsetko v jednom. lebo ja zabudnem aj na lieky, ked som chora, ze mam nieco uzivat, cize u mna nehrozi, aby som mala toho viacej, co si treba dat. takto to mam teraz a to ziadna slava, o ziadnom pravidelnom uzivani sa neda hovorit.

brohienka

tiez som mala taku fazu, ze som sa chcela dat na otuzovanie, ked to zacalo byt v mode, no ja som nezvladla ani studenu sprchu, takze uz pri nej vsetky pokusy skonali. hmm to znie super, to su nejake prirodne vitaminy? vsetko to mas v jednej tobolke?

domCCA

co som pocula a citala, tak otuzovanie ma ozaj nieco do seba. ale ked sudim podla seba, tak to isto nie je pre kazdeho. ta caga je co zac? taketo nieco som teraz prvy raz zachytila. ohladne slabej imunity, ked este k tomuto by som mala teda nieco povedat, tak ja uzivam od zerex vitaminove doplnky daily complet. to asi ten nazov hovori za vsetko si myslim, denny kompletny prisun vitaminov, mineralov a vsetkeho potrebneho to je.

Jofin

AHoj, ja som mal tento problém a začal som sa otužovať, doprial som si lepší spánok a začal som brať výživové doplnky. Neviem či s počula o tomto www.konopnafarmaliptov.sk čo je Čaga sibírska..ale skús si prečítať jej účinky.. ja to beriem a mne to zabralo celé..ale neviem ti povedať či to zabralo to..alebo je to celé v kombinácii s tým že cvičím, otužujem sa a oddychuje dosť a tak..

mokrana

to je pravda, len potom je asi dolezite si nastudovat, kolko coho je optimalne pre telo v ramci jednej davky. aby toho nebolo ako malo, ale zas aj vela a potom to telo len tak vyluci, bez toho , aby z toho nieco malo

anlabela

Idealne podla mna je, ked doplnas, ze uplne vsetko. Alebo teda co najviac. A ked to mas vsetko v jednej davke, v jednej tablete, tak mas vystarane :) Ja to takto mam a je to super, lebo nemusim mysliet, ze co vsetko musim uzit, nemusim dokupovat kazdu chvilu nieco.

adrrikka55

logika nelogika, povedzme si tak, mnohi to podcenuju a mnoho krat podla toho aj dopadnu. co je vlastne na posilnenie imunity najlepsie doplnit a v akom mnozstve?

liwio

to je podla mna aj celkom logicke, ze ked clovek zaradi nejaky pohyb navyse, proste nieco, na co nebol zvyknuty, tak musi o to viacej aj doplnit zivin, vitaminov a vsetkeho.

adrrikka55

beh je super, behavam cca nieco okolo roka. vela veci sa zlepsilo, ale musim aj tak povedat, ze ma to prinutilo doplnat viacej vitamimov a starat sa o seba. chodim ci za snehu niekedy aj za dazda a tam je posilnovanie imunity velmi dolezite