Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

slaba imunita aj ked robim vela pre posilnenie

Príspevok v téme: slaba imunita aj ked robim vela pre posilnenie
cestovatelka007

Zdravím, čo by ste mi poradili na posilnenie imunity, je už marec a ja som od októbra vkuse chorá ! :((( kažý druhý týždeň kašlem etc.

Beriem lipozomálne C ( take toto bez paradajok ), ešte D, krvný rozbor mám pekný ?, vlasy mi nepadajú a pleť sa výrazne zlepšila diétou, ale imunitu mám nanič ? Preplachujem nos soľnými heftami ,otužujem sa striedavou sprchou ak sa dá, dodržiavam HIT diétu,aj bez lepku viac menej, bez mlieka lebo mi fakt vadilo, jem zdravo, cvičím, športujem, tvorím a relaxujem ? Prekonala som silný covid, veľmi dlho som kašlala ( som 3x očkovaná ). No imunitu mám zníženú už dhé roky života, keď sme na SR o covide ani nechyrovali. Morské riasy mi bars nepomohli.
Pomôže mi ashwagandha - môže sa pri HIT ? (histamínovej intolerancii )
Môže sa brať hliva ustricová ?
Ktoré probiotiká beriete pri HIT ?
Ďakujem za vaše rady !

P.s. kvôli HIT nemôžem jesť nakladanú kyslú kapustu a vadia mi aj jogurty , čiže fakt neviem, ako ešte na to.

annninka

Takto je to aj prakticke, ked niekam ideme a balim kufor, ze mi to tam nezabere polovicu miesta. Lebo vsak uzivam pravidelne kazdy den, tak nosim to nosim vsade so sebou :D Vies co, to teraz s tou imunitou je podla mna aj kvoli tomu kovidu take, ze maju ludia oslabenu imunitu jednak aj z toho ochorenia ak ho prekonali, ale aj z nosenia tych rusok. Ale to je toto samostatna kapitola.

Slanienka

heh to co nejak mi to tu zblblo. no ved to a vies nechcem si pripadat ako nejaky hypochonder, co ma doma celu lekaren. no teraz ma mnoho ludi s imunitou problemy. uz ako keby to bolo nakazlive

Slanienka

jasne, ja som pochopila, len ako nie som clovek, co by rad uzival milion tabletiek za den, na to proste nie som

annninka

Ved jasne, ked sa da mat vsetko potrebne obsiahnute v jednej tabletke, tak preco to nevyuzit. Vsak isto je lepsie dat si jednu tabletku a mas pokoj. Aj je to isto praktickejsie, tiez mam taketo vitaminy doma, aby som nemusela mat kopec flasiek a blisterov a kadecoho po policke.

Slanienka

jasne, ja som pochopila, len ako nie som clovek, co by rad uzival milion tabletiek za den, na to proste nie som

Mona1

vsak ale na podporu imunity je podla mna dobre uzivat ze viacero vitaminov, nie len jeden. aby to malo taky sirsi zaber, ze pomahaju tie doplnky celemu organizmu.

Slanienka

to je nieco teda volno predajne? uzivas ho len v ramci podpory imunity alebo ked teda pises, ze toho obsahuje viac, tak aj na nieco ine?

liwio

toto kovidove obdobie bolo asi u viacerych narocne si myslim. na viacerych to nechalo nejake nasledky zdravotny, co tak pocuvam. uz je tomu nejaky cas, co si kupujem a uzivam od zerexu daily complex. to je take komplexny doplnok, co aj z nazvu vyplyva, viacero vitaminov a kadecoho obsahuje.

hindrina

Slanienka tak to nikto zbytočne za niečo dávať peniaze, keď nevie, ako mu čo zaberie. ale väčšinou nemáš ako zistiť, pokiaľ nevyskúšaš.

muriel

Síce nemám HIT, ale intoleranciu na mlieko, vajcia, kvasnice a tiez podobny problem. Uz vyse roka skoro kazdy mesiac chora. Pripisujem to hlavne tym intoleranciam, lebo tak vsade sa hovori, ze zdravie sidli v crevach. Mne zatial co pomaha ciastocne to ustat je Cordyceps od Mycomedica, ked je zle pridam aj tri krat po dve, ked som zastabilizovana tak dve a ako Ccko mi v zaciatkoch vzdy pomoze velmi velmi rakytnikova stava, tu mam najradsej tuto: bobule.sk a tiež som už vyskúšala všetko na svete, achh...neviem, či to ozaj ten covid toto spôsobil...