Zničila mi úplne celý život

Príspevok v téme: Zničila mi úplne celý život
Hrozne12345

Mám 20 rokov, čoskoro v apríli 21 meram, iba 160cm. Endokrinologicka mi povedala, ako 14-ročnému, že už nenarastiem, lebo mi dala vysoké dávky liekov EUTHYROXU100, a že to aj uzavrelo rastové štrbiny. Bol som, aj na rentgéne rastových štrbin, ale mám už ich uzavreté. Veľmi ma trápi, žerie ma to neviem stým žiť. Brzdí má to vo všetkom. Ako mi to mohla spraviť, keď vidím ako iný chalani rastu, ešte v 16-tich, a aj staršom veku veľmi to bolí. Psychicky ma to láme, a neviem taký žiť. Neviem, ani opísať tie pocity, a myšlienky vo mne. Prečo sa to stalo práve mne? Aké sú možnosti, lebo ja si to ďalej takto neviem predstaviť.

Hrozne12345

Veľmi to bolí mať od 14-tich 160cm. Čo mám robiť. Nedá sa to prijať. Trvá to, už 6 rokov zachvíľu 7 rokov. Zachvíľu budem mať 21 rokov, a neviem to prijať. Chcem merať viac nad 175cm. Prečo chcem niečo, aj keď viem že sa to nedá. Ale chcem stým niečo robiť.

pervmarihuana497

Takto ti to poviem dávaj svoje univerzá a tieto hlúpe rady v tvojej alkoholickej a narkomanskej komunite kde je takýchto nie virtuálnych ale skutočných,,,,prípadov"""mnoho.....ako prevenciu...

pervmarihuana497

,,Si zabil,,???Najmenej 20 takých ako si ty.Ale dokáž to súdne a lekársky.Lebo ja ti pravdivo a čestne môžem povedať že sa mýliš.

meridian

Si ,,zabil””- veď ty si to vyriešil !
Ty si doteraz pravdepodobne Nevyrástol ani duševne a o to tu zrejme ide…
Život ,osud,boh či univerzum ti dáva na vedomie že si malý a bohužiaľ stále ti to nedochádza…
Doktor je len prostriedok …Ty sa naňho hneváš ,ale čo ak je to naozaj tak!
Sú na svete ľudia z ktorými sa život neparal možno si pomysleli že si to nezaslúžia potom si poplakali neskôr ,ale zobrali osud do svojich rúk a ak chceli ísť ďalej pracovali na tom čo majú bez toho aby sa donekonečna ľutovali a hlavne Odpustili
Odpustili sebe osudu a bohu …
Prvým krokom je vážiť si to čo už máme bez toho sa nepohneme ďalej poďakovanie za príležitosť odpustenie ,odpustenie od seba lebo pokiaľ držiš zlosť krivdu či nenávisť zakladáš si na nové problémy …..Karmický kolotoč je hra na ktorú sme pristúpili všetci ktorý sme v tejto realite .Nepamätáme si to neuvedomili sme si čo všetko to bude odnášať a tak sa cítime podvedený …
Dá sa však z toho vymaniť ak hru prijmeme ako hru a začneme si ju užívať …nebrať ju smrteľne brat ju z nadhľadom …Nieje to ľahké ale inak sa zavŕtavame stále hlbšie do vlastného bahna ….
Preto je treba usporiadať si pevnú zem pod nohami a ísť stále ďalej …

Hrozne12345

Ja stým niesom spokojný. Chcem to zmeniť. Chcem niejaku operáciu, alebo niečo. Ja nechcem merať 160cm, ako dospelý. Nechcem byť od 14-tich rovnaký. Chcem nárast, chcem byť vyšší. Nechápem načo mi dávala ten pridrbaný EUTHYROX, keď aj tak ho neberiem.

meridian

V podstate tu bude pribúdať odpovedi v stručnosti to čo tu bolo opísané trochu zo širšia a reakcia spátná z obohranej platni sa obavám a posun žiaden
Straciš čas myšlienkou
Víc neváhej znáš tajemství jak splníš touhy sví
Hlas v srdci zní Jen naslouchej
Nevzdávaj se nevzdávej po pádu vzhúru se divej
Jednom si řikej
Svůj osud v rukou mám ja sám
Nevzdávej se nevzdávej uvěř snům
Nastal čas tak výstup z davu druhá šance zvednout hlavu víš ať cíl vidíš předsebou
Minulosti se otoč zády ted si tu a dycháš tady -tví štěstí stojí před tebou
Diky Nebesům a vim ,že i diky tvim snům dnes patříš k vítězům Tak to nevzdávej !!!

Hrozne12345

Ale ja nižší nechcem byť. Chcem nárast, aj keď viem že sa to, už nedá. Každý narástol, len ja nie. Kde prídem, tak každý je vyšší než ja. Mňa taky život proste nebavý. Dúfam, že nebude trvať dlho.

hradelinka

Vobec ti ho neznicila, ale nicis si ho sam, ze si vytvaras taketo pseudo problemy. Boli ta nieco? Nie... Hendikep nemas, len si proste nizsi a to je vsetko