Zničila mi úplne celý život

Príspevok v téme: Zničila mi úplne celý život
Hrozne12345

Mám 20 rokov, čoskoro v apríli 21 meram, iba 160cm. Endokrinologicka mi povedala, ako 14-ročnému, že už nenarastiem, lebo mi dala vysoké dávky liekov EUTHYROXU100, a že to aj uzavrelo rastové štrbiny. Bol som, aj na rentgéne rastových štrbin, ale mám už ich uzavreté. Veľmi ma trápi, žerie ma to neviem stým žiť. Brzdí má to vo všetkom. Ako mi to mohla spraviť, keď vidím ako iný chalani rastu, ešte v 16-tich, a aj staršom veku veľmi to bolí. Psychicky ma to láme, a neviem taký žiť. Neviem, ani opísať tie pocity, a myšlienky vo mne. Prečo sa to stalo práve mne? Aké sú možnosti, lebo ja si to ďalej takto neviem predstaviť.

meggi36

Tak podľa mňa netreba nejako sa tým trápiť, lebo tým človek veľa nevyrieši, len mu to na psychike uškodí.

basatop

S niecim podobnym som sa aj ja stretla a je to teda zvlastne, lebo clovek potom uz ani nevie comu moze verit, ci ozaj sa da lekarom bezhlavo doverovat.

blueberryNN

Mozu ti pomoct pozriet sa na seba inak ako sa na seba pozeras teraz. Si ovela viac ako iba cislo na stupnici. Tvoj pohlad a aj tvoj zivot sa zuzil iba na toto jedine, na vysku. Oni ti pomozu vidiet aj ten zvysok.

Hrozne12345

Veľmi to bolí. Som na dne.
Rozmýšľal som nad psychologičkou, alebo psychiatričkou. Ale podľa je to blbosť oni mi, už nepomôžu nárast. Iba zbytočne sa to somnou bude ťahať celý život. Aký názor na to máte vy, ako mi môžu pomôcť ?

Ard

Poznám takého je zo skúmavky vyrážkavé vredy na tváry chcel by narásť ale stále je malý a nízky.Nejaké skúsenosti s drogami má lieči sa na stafilokoky a hepatitídu.

Hrozne12345

Veľmi to bolí. Som na dne.
Rozmýšľal som nad psychologičkou, alebo psychiatričkou. Ale podľa je to blbosť oni mi, už nepomôžu nárast. Iba zbytočne sa to somnou bude ťahať celý život. Aký názor na to máte vy, ako mi môžu pomôcť ?