Pichanie v hlave

samija

no jasne, dalsia taka, ktora ma potrebu sa neustale dopovat analgetikami :) pichanie v hlave sa da liecit aj inak, nie je to migrena.

tanickam14

Cakala som, kym mi odpises na spravu :) Mozem sa spytat, ako dlho ho uz uzivas, ked uz nemavas vobec ziadne bolesti?
Ano, s tymi tabletkami sa taktiez absolutne stotoznujem, bez nich nejdem nikam.

majusaa

ano, to neustale pichanie v hlave bolo na nevydrzanie. pomohlo mi najma to, ze som zacala uzivat Revitanerv Strong. ten mi odporucil aj moj obvodny lekar, tak som skusila a spravila som dobre. doteraz sa na tom bavim, ked si spomeniem, kolko tabletiek od bolesti som pojedla a uplne zbytocne :D

majusaa

ano, tiez si myslim, ze je to v hlave, ja uz nemam potrebu si vobec davat tabletky od bolesti napriklad. kedysi som na nich frcala vkuse, ale uz absolutne nie. a to sa mi v hlave diali take veci, ze dovidenia. som nemohla spavat normalne.

krajcika

no ved a nie je to potom problem? ked uz nevies vydrzat realne fungovat bez tabletky? nie je potom uz neskoro ked si na to telo takto zvykne? alebo mozno je to len v hlave, neviem.

miruska01

Ved to musis sama citit, pokial ta to nijak neobmedzuje a vies fungovat aj bez liekov od bolesti, tak to take vazne zrejme nebude. Problem nastava, ked bez tych analgetik vydrzat nevies.

Stupjakova.L

a ako viem napriklad, ze to nie je akutne? viem tu bolest nejako rozlisit?ze kedy treba ist k lekarovi a kedy je to este "v pohode"?

malekana

A co vtedy robis? Aj to riesis dako? Netrapi ta to? Nebojis sa, ze je to nieco vazne alebo tak? Ci to len ja mam automaticky taketo pochmurne myslienky? :-D